Make your own free website on Tripod.com
KEJOHANAN OLAHRAGA MSS SELANGOR KE 54
STADUIM KOTA RAJA , KLANG
03 APRIL 2006 HINGGA 06 APRIL 2006
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
Lompat Tinggi Lelaki Kelas 3 C334 NOR HASLIZA BT ROSLI KLANG 1.18 5
Lompat Jauh Perempuan Kelas 4 C436 NEVANIA NURESHA A/P JOHNSON KLANG 4.14 1
Lompat Jauh Perempuan Kelas 4 H431 JAYANTHI PARAMASIVAM SEPANG 4.00 2
Lompat Jauh Perempuan Kelas 4 A434 NURUL ASHIKIN RAMLI GOMBAK 3.85 3
Lompat Jauh Perempuan Kelas 4 D432 TEW PEI NI KUALA LANGAT 3.79 4
Lompat Jauh Perempuan Kelas 4 F436 LEONG ANN GIE PETALING 3.75 5
Lompat Jauh Perempuan Kelas 4 H436 NOR SYILA ANYANG SEPANG 3.73 6
Lompat Jauh Perempuan Kelas 4 A433 ANNICHAYA BT MUALIMIN GOMBAK 3.70 7
Lompat Jauh Perempuan Kelas 4 F440 NURSYAFIKA MOHD PUZI PETALING 3.63 8
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
Lontar Peluru Perempuan Kelas 2 F240 NURUL KHALIESHA PETALING 8.30 1
Lontar Peluru Perempuan Kelas 2 A244 NURSHAFIQAH GOMBAK 7.48 2
Lontar Peluru Perempuan Kelas 2 H237 INTAN SUZANNA  BT. SUKANAN SEPANG 7.19 3
Lontar Peluru Perempuan Kelas 2 J234 NUR ATHIRA BT MOHD SHAFIEE HULU LANGAT 7.19 4
Lontar Peluru Perempuan Kelas 2 G232 NORDIYANA BT MOHD. NOOR SABAK BERNAM 6.27 5
Lontar Peluru Perempuan Kelas 2 F243 KONG PHUI YI PETALING 6.11 6
Lontar Peluru Perempuan Kelas 2 D233 SITI NUR ATIQAH BT AMIRUDIN KUALA LANGAT 5.98 7
Lontar Peluru Perempuan Kelas 2 C240 NOOR DALILA FARHANA BT MUSA KLANG 5.84 8
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
Lompat Jauh Lelaki Kelas 3 F302 JAMAL MOHD RAZALI PETALING 5.57 1
Lompat Jauh Lelaki Kelas 3 F315 WAN AHMAD KHAIRUL PETALING 5.12 2
Lompat Jauh Lelaki Kelas 3 K303 MOHD SHAHRULAKHBAR B. ZAKARIA HULU SELANGOR 5.12 3
Lompat Jauh Lelaki Kelas 3 H308 MOHD NAZIM B. ABD RAZAK SEPANG 5.07 4
Lompat Jauh Lelaki Kelas 3 J313 MUHAMMAD FADHIL B ZULKIFLE HULU LANGAT 5.04 5
Lompat Jauh Lelaki Kelas 3 A315 ZULKIFLI BIN SALIM GOMBAK 5.02 6
Lompat Jauh Lelaki Kelas 3 H309 TANG PAU LIAN SEPANG 4.92 7
Lompat Jauh Lelaki Kelas 3 G302 AMMAR B ANUAR SABAK BERNAM 4.87 8
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
Lontar Peluru Lelaki Kelas 4 C410 ONG CHIN YONG KLANG 11.30 1
Lontar Peluru Lelaki Kelas 4 D402 TEO YOW WANG KUALA LANGAT 11.20 2
Lontar Peluru Lelaki Kelas 4 G405 KEE HIOK HUA SABAK BERNAM 10.70 3
Lontar Peluru Lelaki Kelas 4 J405 JUNAIDI B MAEI HULU LANGAT 10.05 4
Lontar Peluru Lelaki Kelas 4 F404 MOHD HATTA PETALING 9.74 5
Lontar Peluru Lelaki Kelas 4 H406 MOHD NOR FADHLI B. MOHD NORDIN SEPANG 9.57 6
Lontar Peluru Lelaki Kelas 4 J409 MOHD ZULHILMI HULU LANGAT 9.55 7
Lontar Peluru Lelaki Kelas 4 A404 LEE CHOON POH GOMBAK 8.99 8
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
Merejam Lembing Lelaki Kelas 2 F223 ZUL FAZREE ZAKARIA PETALING 41.96 1
Merejam Lembing Lelaki Kelas 2 C209 MUHD AIZUDDIN B MAT HAIR KLANG 39.58 2
Merejam Lembing Lelaki Kelas 2 E205 ZULKARNAIN BIN SUHAIMI KUALA SELANGOR 38.44 3
Merejam Lembing Lelaki Kelas 2 F224 LEE JUB SHEN PETALING 36.76 4
Merejam Lembing Lelaki Kelas 2 A213 LIM VEE KEE GOMBAK 35.06 5
Merejam Lembing Lelaki Kelas 2 G202 MOHD AZALI B MD. JOHARI SABAK BERNAM 34.95 6
Merejam Lembing Lelaki Kelas 2 H206 LIM WE SIANG SEPANG 34.34 7
Merejam Lembing Lelaki Kelas 2 C208 RAHMAN B LOP ABDUL RASHID KLANG 33.03 8
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
Lempar Cakera Lelaki Kelas 3 A311 CHANCHAI A/L NAI KIN GOMBAK 35.25 1
Lempar Cakera Lelaki Kelas 3 F307 AMIRUL FARID BIN A TALIB PETALING 30.99 2
Lempar Cakera Lelaki Kelas 3 J306 AZZBULLAH BIN ZAINUL BAHAR HULU LANGAT 30.78 3
Lempar Cakera Lelaki Kelas 3 C301 NAZRUL B MUSA KLANG 28.81 4
Lempar Cakera Lelaki Kelas 3 F315 WAN AHMAD KHAIRUL PETALING 27.81 5
Lempar Cakera Lelaki Kelas 3 E304 AMSURI B. SABTU KUALA SELANGOR 27.07 6
Lempar Cakera Lelaki Kelas 3 K304 TAN YONG SENG HULU SELANGOR 23.43 7
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
Lompat Kijang Lelaki Kelas 2 G208 LEE TIONG SABAK BERNAM 12.36 1
Lompat Kijang Lelaki Kelas 2 J205 MUHAMMAD SHAMIL B SABARUDIN HULU LANGAT 12.20 2
Lompat Kijang Lelaki Kelas 2 A208 AHMAD SHAHIR BIN AWALLUDIN GOMBAK 12.18 3
Lompat Kijang Lelaki Kelas 2 E207 AHMAD RIFWAN BIN ROSLI KUALA SELANGOR 11.77 4
Lompat Kijang Lelaki Kelas 2 K205 MOHD HASRI B. HASSAN HULU SELANGOR 11.69 5
Lompat Kijang Lelaki Kelas 2 E204 MOHD SADDAM B. RAMLI KUALA SELANGOR 11.65 6
Lompat Kijang Lelaki Kelas 2 F221 MOHD FITRI AZIZ PETALING 11.54 7
Lompat Kijang Lelaki Kelas 2 A211 MOHD HASNAN BIN MOKHTAR GOMBAK 11.38 8
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
800M Perempuan Kelas 3 C338 SRI SUGANYAA A/P NADARAJA KLANG 2.38.6 1
800M Perempuan Kelas 3 A334 AIMI HAZURA BT AMINUDDIN GOMBAK 2.39.0 2
800M Perempuan Kelas 3 A336 SHEELA RAJ A/P TANGGA RAJU GOMBAK 2.43.9 3
800M Perempuan Kelas 3 F336 PANG YEE KEAT PETALING 2.44.1 4
800M Perempuan Kelas 3 K305 SAFIANA BT. NORDIN HULU SELANGOR 2.47.6 5
800M Perempuan Kelas 3 E338 RAJESWARY RAMASAMY KUALA SELANGOR 2.49.2 6
800M Perempuan Kelas 3 F337 NURHIDAYAH IDERIS PETALING 3.02.9 7
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
800M Lelaki Kelas 3 J307 ISKHANTAGURU VADIVELU HULU LANGAT 2.18.2 1
800M Lelaki Kelas 3 C305 MUHAMMAD MAHADI B ESA KLANG 2.18.7 2
800M Lelaki Kelas 3 F305 WINSTON CHEW PETALING 2.18.8 3
800M Lelaki Kelas 3 C306 JOHN CHONG KLANG 2.20.5 4
800M Lelaki Kelas 3 F306 PUBALAN MOORTHI PETALING 2.24.1 5
800M Lelaki Kelas 3 A307 SURENTHIRAN A/L KAMALANATHAN GOMBAK 2.26.8 6
800M Lelaki Kelas 3 D301 THANESH A/L PANNIRSELVAN KUALA LANGAT 2.27.1 7
800M Lelaki Kelas 3 K301 ASHOK KUMAR A/L JEYASANGKAR HULU SELANGOR 2.27.5 8
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
800M Perempuan Kelas 2 C235 SUBASHINNI A/P SIVAPERUMAL KLANG 2.38.5 1
800M Perempuan Kelas 2 F237 CHEANG CHERMAINE PETALING 2.39.8 2
800M Perempuan Kelas 2 F236 SHANTI ARMON PETALING 2.41.2 3
800M Perempuan Kelas 2 J238 PREMAH A/P RAJENDEI HULU LANGAT 2.44.1 4
800M Perempuan Kelas 2 C236 NG HUEY HSIEN KLANG 2.46.5 5
800M Perempuan Kelas 2 A234 ANISAHWATI BT AMINUDDIN GOMBAK 2.48.2 6
800M Perempuan Kelas 2 E234 THILAGAWATHY KUALA SELANGOR 2.55.5 7
800M Perempuan Kelas 2 E231 LAVANYAH KUALA SELANGOR 2.55.8 8
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
800M Lelaki Kelas 2 H208 MOHD SHAMIM B AHMAD SEPANG 2.07.1 1
800M Lelaki Kelas 2 F207 LEONG JI CHUAN PETALING 2.09.9 2
800M Lelaki Kelas 2 K203 MIRSALMINA B. AIYUB HULU SELANGOR 2.14.3 3
800M Lelaki Kelas 2 C205 VISHNUBALAN A/L SARAWANESWARAN KLANG 2.14.6 4
800M Lelaki Kelas 2 C215 MUHAMMAD ASLAM B AFZAL KLANG 2.16.1 5
800M Lelaki Kelas 2 A205 THIYAGARAJ A/L YOVARAJU GOMBAK 2.16.2 6
800M Lelaki Kelas 2 K202 SEE CHIN CHIAN HULU SELANGOR 2.16.3 7
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
800M Perempuan Kelas 1 E132 R.SENGARI KUALA SELANGOR 2.36.4 1
800M Perempuan Kelas 1 F138 TEH TIAN HUEY PETALING 2.39.4 2
800M Perempuan Kelas 1 C138 CHANTIRAKALA A/P GUNASEELAN KLANG 2.43.5 3
800M Perempuan Kelas 1 J135 MALAR A/P GUNASEGARAN HULU LANGAT 2.45.5 4
800M Perempuan Kelas 1 A133 SHANGARI A/P VADIVELOO GOMBAK 2.48.9 5
800M Perempuan Kelas 1 D132 SIVADEVI KUALA LANGAT 2.49.7 6
800M Perempuan Kelas 1 A134 TAN MEI WAH GOMBAK 2.53.1 7
800M Perempuan Kelas 1 C137 SARASUWATHY A/P JAYABALAN KLANG 3.00.4 8
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
800M Lelaki Kelas 1 C104 JAMES A/L RAMESH KLANG 1.57.4 1
800M Lelaki Kelas 1 F105 SATHIAYARAJ RAJOO PETALING 2.02.3 2
800M Lelaki Kelas 1 E104 ANBARASU KUALA SELANGOR 2.07.6 3
800M Lelaki Kelas 1 F114 REY MORAO NAGAMUTHU PETALING 2.13.3 4
800M Lelaki Kelas 1 A103 THANESAN GOMBAK 2.13.5 5
800M Lelaki Kelas 1 C110 GOKULA A/L ARUMUGAM KLANG 2.18.6 6
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
Lompat Tinggi Perempuan Kelas 5 H537 LIM CHU ER SEPANG 1.23 1
Lompat Tinggi Perempuan Kelas 5 H538 LIN PEI WOON SEPANG 1.23 2
Lompat Tinggi Perempuan Kelas 5 C536 UMMU NADHIRAH BT LIWUDDIN KLANG 1.20 3
Lompat Tinggi Perempuan Kelas 5 A535 NUR NADIA NATASYA BT MAHAMMUD GOMBAK 1.14 4
Lompat Tinggi Perempuan Kelas 5 D532 WEE SIEW PENG KUALA LANGAT 1.11 5
Lompat Tinggi Perempuan Kelas 5 K506 NORHAINI NASYMAH BT. ABD KARIM HULU SELANGOR 1.08 6
Lompat Tinggi Perempuan Kelas 5 A531 SITI ZAMILAH BT SUJAE GOMBAK 1.08 7
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
100M Perempuan Kelas 5 C531 ADLINA BT ABDUL WAHAB KLANG 14.3 1
100M Perempuan Kelas 5 J532 FARAH FAZIRA BT MOHAMMAD HULU LANGAT 14.5 2
100M Perempuan Kelas 5 E531 NOZILA BT. TEGUH KUALA SELANGOR 14.5 3
100M Perempuan Kelas 5 A534 NURUL HANANI BT CHE BAHROM GOMBAK 14.6 4
100M Perempuan Kelas 5 C532 ANNUR SYAZWANI BT HABIB KLANG 14.7 5
100M Perempuan Kelas 5 F531 CHAN YONG PING PETALING 14.9 6
100M Perempuan Kelas 5 D531 NG LOH YAN KUALA LANGAT 15.1 7
100M Perempuan Kelas 5 J531 CHONG SUET NIE HULU LANGAT 15.3 8
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
100M Lelaki Kelas 5 F507 MOHAMED YAAKUB HAJA NAJMUDEEN PETALING 13.4 1
100M Lelaki Kelas 5 K503 MOHD ASYRAF B. YAMIN HULU SELANGOR 13.6 2
100M Lelaki Kelas 5 A502 ABDUL QADIR BIN MANSUR GOMBAK 13.7 3
100M Lelaki Kelas 5 J503 ICHSAN B BACHTIAR HULU LANGAT 13.8 4
100M Lelaki Kelas 5 H502 DINIE AKMAL B. MOHAMAD SEPANG 13.8 5
100M Lelaki Kelas 5 H501 MUHAMMAD KHYAIRRUL ASHRAF B. ABD AZIZ SEPANG 14.0 6
100M Lelaki Kelas 5 E500 MOHD RAMADHAN B. MASDIN KUALA SELANGOR 14.0 7
100M Lelaki Kelas 5 J502 AHMAD HUSNI AMIR BIN MOHD HAZLI HULU LANGAT 14.1 8
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
100M Perempuan Kelas 4 K407 SYAZWANI BT. SALLEH HULU SELANGOR 13.7 1
100M Perempuan Kelas 4 J431 NURFARIZA BT KAMARULZAMAN HULU LANGAT 14.4 2
100M Perempuan Kelas 4 F431 GOH CHING NING PETALING 14.7 3
100M Perempuan Kelas 4 D431 ANGELINE KUALA LANGAT 14.7 4
100M Perempuan Kelas 4 C431 KHOO LIEN HONG KLANG 14.8 5
100M Perempuan Kelas 4 A436 NUR MAISARAH BT AHMAD GOMBAK 14.8 6
100M Perempuan Kelas 4 F433 LEE YU MEI PETALING 15.0 7
100M Perempuan Kelas 4 H431 JAYANTHI PARAMASIVAM SEPANG 15.1 8
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
100M Lelaki Kelas 4 C401 SIEW YONG CHANG KLANG 12.2 1
100M Lelaki Kelas 4 D401 MUHD DANIEL BIN MOKHTAR KUALA LANGAT 12.8 2
100M Lelaki Kelas 4 J402 DEDIK B SALIM HULU LANGAT 12.8 3
100M Lelaki Kelas 4 F400 EUJINE JOH JET SHEN PETALING 13.0 4
100M Lelaki Kelas 4 F401 PARTHIBAN RAJENDRAN PETALING 13.3 5
100M Lelaki Kelas 4 K402 AMIR AIMRAN B. BURHANUDIN HULU SELANGOR 13.4 6
100M Lelaki Kelas 4 J408 MOHD HAZIQ B ARIS HULU LANGAT 13.4 7
100M Lelaki Kelas 4 G403 ROSDI BIN MOHAMAD SABAK BERNAM 13.8 8
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
100M Perempuan Kelas 3 J331 KALAIYARASI A/P ARUJUNAN HULU LANGAT 13.6 1
100M Perempuan Kelas 3 C339 TAN SIM YONG KLANG 13.6 2
100M Perempuan Kelas 3 E334 ZULAKHA BT. ABD. MUTALIB KUALA SELANGOR 13.8 3
100M Perempuan Kelas 3 C331 ASHAH A/L PONNIAH KLANG 13.9 4
100M Perempuan Kelas 3 F331 MOO YEE TENG PETALING 13.9 5
100M Perempuan Kelas 3 D336 THANALETCHUMY A/P SUKUMARAN KUALA LANGAT 14.0 6
100M Perempuan Kelas 3 J336 SITI FATIMAH BT REMEY HULU LANGAT 14.0 7
100M Perempuan Kelas 3 F332 SHAWNA REKSHMY DDHARAH PETALING 14.3 8
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
100M Lelaki Kelas 3 F301 RAMESH SEMBAN PETALING 11.8 1
100M Lelaki Kelas 3 E301 TAN KAH BAN KUALA SELANGOR 11.9 2
100M Lelaki Kelas 3 C309 MUHAMMAD FATHI B ISHAK KLANG 11.9 3
100M Lelaki Kelas 3 A301 MOHD ZULFATAH BIN MOHD HARIS GOMBAK 11.9 4
100M Lelaki Kelas 3 F302 JAMAL MOHD RAZALI PETALING 12.0 5
100M Lelaki Kelas 3 A302 MUHAMED HAMNET BIN ZOLompat KijangAPLY GOMBAK 12.0 6
100M Lelaki Kelas 3 G301 AHMAD SAFWAN B. ABD RASHID SABAK BERNAM 12.1 7
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
100M Perempuan Kelas 2 F232 TANG WEI LING PETALING 12.7 1
100M Perempuan Kelas 2 C237 RAJA NORSHARINA BT RAJA SHABUDDIN KLANG 13.5 2
100M Perempuan Kelas 2 F233 AMIRA NATASHA AZHAR PETALING 13.6 3
100M Perempuan Kelas 2 J236 NURUL AFIQAH BT SELAMAT HULU LANGAT 13.6 4
100M Perempuan Kelas 2 J232 NOOR DIANA BT ABDUL FATAH HULU LANGAT 13.6 5
100M Perempuan Kelas 2 A231 KONG HUI KUAN GOMBAK 13.7 6
100M Perempuan Kelas 2 A233 NUR ATIKAH BT NUSMAN SYAH GOMBAK 13.8 7
100M Perempuan Kelas 2 G233 LEE YEN YEN SABAK BERNAM 14.4 8
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
100M Lelaki Kelas 2 H201 KHAMARUL ASHRAAF B ARIF SEPANG 11.3 1
100M Lelaki Kelas 2 F200 MOHD FAZLIN PETALING 11.5 2
100M Lelaki Kelas 2 E206 MOHD FAIS B. YUSOF KUALA SELANGOR 11.7 3
100M Lelaki Kelas 2 A201 MUHAMMAD ALMUSSAWIR BIN SESI BURHAN GOMBAK 11.7 4
100M Lelaki Kelas 2 C201 MUHAMMAD SAFIUDDIN B MHD SABOHI KLANG 11.8 5
100M Lelaki Kelas 2 C202 NOOR SHAFRIL B NOOR AIDIL KLANG 11.8 6
100M Lelaki Kelas 2 A202 AHMAD KHUSAIRI BIN AHMAD ANWAR GOMBAK 11.9 7
100M Lelaki Kelas 2 J202 FALIQ AIMAN B ROHAIZAN HULU LANGAT 12.0 8
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
100M Perempuan Kelas 1 C131 ANNA JOY TAN KLANG 12.8 1
100M Perempuan Kelas 1 J136 NOR'AMIRAH BT IMRAN HULU LANGAT 13.2 2
100M Perempuan Kelas 1 C132 PRISCILLA SHARMA NAIR KLANG 13.2 3
100M Perempuan Kelas 1 J140 WAN ADLINN DIYANA BT WAN AHMAD KAMAL HULU LANGAT 13.3 4
100M Perempuan Kelas 1 F133 RINA CHEW KAH YEN PETALING 13.3 5
100M Perempuan Kelas 1 E131 P.PARAMESWARI KUALA SELANGOR 13.3 6
100M Perempuan Kelas 1 G133 TEH WEN LUN SABAK BERNAM 14.4 7
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
100M Lelaki Kelas 1 J105 MOHD HAZWAN BIN ABDUL RAHMAN HULU LANGAT 11.0 1
100M Lelaki Kelas 1 F101 THOMAS LIAN TZE MING PETALING 11.1 2
100M Lelaki Kelas 1 H102 SYED AHMAD NAUFAL SEPANG 11.1 3
100M Lelaki Kelas 1 F102 LOW CHEE CHUNG PETALING 11.2 4
100M Lelaki Kelas 1 D105 MUHAMMAD ZANI BIN SALEH KUALA LANGAT 11.3 5
100M Lelaki Kelas 1 C101 PRAVIN A/L RAMUDARAM KLANG 11.4 6
100M Lelaki Kelas 1 J104 MOHD ARBAIN B MOHD NAZRI HULU LANGAT 11.5 7
100M Lelaki Kelas 1 K102 MOHD FIRDAUS B. SOLEH HULU SELANGOR 11.6 8
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
10km Jalan Kaki Lelaki Kelas 1 A105 MUHAMMAD FARID BIN MD SOM GOMBAK 55.27.7 1  
10km Jalan Kaki Lelaki Kelas 1 H108 THEVENTHIRAN A/L  UTAHIA KUMAR SEPANG 59.55.4 2
10km Jalan Kaki Lelaki Kelas 1 H109 STEEPAN  A/L  PURUSOTHAMAN SEPANG 1.03.35.6 3
10km Jalan Kaki Lelaki Kelas 1 F106 VICKNESWARAN THANGGAVELLO PETALING 1.04.15.4 4
10km Jalan Kaki Lelaki Kelas 1 C118 STEVEN RAJ A/L ARUTHEOMONY KLANG 1.05.37.7 5
10km Jalan Kaki Lelaki Kelas 1 C119 YOGANATHAN A/L KOLANDAVELU KLANG 1.15.37.1 6
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
Lempar Cakera Lelaki Kelas 1 F116 TAN JECK SHEN PETALING 40.21 1
Lempar Cakera Lelaki Kelas 1 F110 PAUL YAP SOON SENG PETALING 39.69 2
Lempar Cakera Lelaki Kelas 1 J102 AHMAD ARIFF B UMAR HULU LANGAT 38.80 3
Lempar Cakera Lelaki Kelas 1 G109 KEK SOON CHIUN SABAK BERNAM 37.16 4
Lempar Cakera Lelaki Kelas 1 C113 YONG YAN HAN KLANG 36.23 5
Lempar Cakera Lelaki Kelas 1 H110 LIM  WAN   MING SEPANG 31.68 6
Lempar Cakera Lelaki Kelas 1 C115 MOHD IZWAN KLANG 29.83 7
Lempar Cakera Lelaki Kelas 1 A123 MUHAMMAD YUSUFF BIN KHALID GOMBAK 28.60 8
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
Merejam Lembing Perempuan Kelas 1 C145 LEE PEI YI KLANG 28.60 1
Merejam Lembing Perempuan Kelas 1 F150 HOW MEI TENG PETALING 27.11 2
Merejam Lembing Perempuan Kelas 1 A142 ONG CHIA YEE GOMBAK 25.55 3
Merejam Lembing Perempuan Kelas 1 G131 NORELYANA BT NORDIN SABAK BERNAM 24.25 4
Merejam Lembing Perempuan Kelas 1 F149 CHONG SOOK LING PETALING 23.96 5
Merejam Lembing Perempuan Kelas 1 H136 ZURAIDAH SEPANG 22.68 6
Merejam Lembing Perempuan Kelas 1 G136 NORKHAFIDZI BT KHUSRI SABAK BERNAM 22.00 7
Merejam Lembing Perempuan Kelas 1 A141 NORMAZLINA BT MAZLAN GOMBAK 18.25 8
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
Lompat Jauh Lelaki Kelas 4 F405 MOHD HAFIZ JOHAR PETALING 4.93 1
Lompat Jauh Lelaki Kelas 4 F412 NOR SHAIFUN IEWAN SHARIMAM PETALING 4.73 2
Lompat Jauh Lelaki Kelas 4 J401 ARIEF HILMAN B AZMAN HULU LANGAT 4.58 3
Lompat Jauh Lelaki Kelas 4 K405 ZAM HAKIMI B. SALIH HULU SELANGOR 4.50 4
Lompat Jauh Lelaki Kelas 4 D402 TEO YOW WANG KUALA LANGAT 4.44 5
Lompat Jauh Lelaki Kelas 4 G401 MOHD. KHAIRUL AZHAR B. MOHD. YUSOF SABAK BERNAM 4.44 6
Lompat Jauh Lelaki Kelas 4 A403 MOHAMAD NISYAK BIN SAMAD GOMBAK 4.27 7
Lompat Jauh Lelaki Kelas 4 J404 HARIANTO HOSNAN HULU LANGAT 4.17 8
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
Lompat Tinggi Lelaki Kelas 1  A109 MOHD ASALAN GOMBAK 1.90 1
Lompat Tinggi Lelaki Kelas 1 F108 MOHD ISWAN ISHAK PETALING 1.81 2
Lompat Tinggi Lelaki Kelas 1 A108 MUHD JAMIL BIN SYAWALUDIN GOMBAK 1.66 3
Lompat Tinggi Lelaki Kelas 1 E102 HAMIRUL ASRAF B. HASHIM KUALA SELANGOR 1.63 4
Lompat Tinggi Lelaki Kelas 1 C117 CHEW KONG WEI KLANG 1.63 5
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
Lontar Peluru Perempuan Kelas 4 A435 NURUL AIN BT MOHD ALI GOMBAK 8.35 1
Lontar Peluru Perempuan Kelas 4 H435 TEH SOON YEE SEPANG 7.59 2
Lontar Peluru Perempuan Kelas 4 F437 KEE XUE BING PETALING 7.57 3
Lontar Peluru Perempuan Kelas 4 F438 NUR FADZLYANA PETALING 7.52 4
Lontar Peluru Perempuan Kelas 4 H437 NUR ATIQAH BT SHAHBUDIN SEPANG 7.21 5
Lontar Peluru Perempuan Kelas 4 C438 LAU LEE HUEY KLANG 7.12 6
Lontar Peluru Perempuan Kelas 4 E434 NOR IZWANI SYAHIDAH KUALA SELANGOR 7.10 7
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
5km Jalan Kaki Perempuan Kelas 1 K106 WONG FUI YEN HULU SELANGOR 30.37.8 1
5km Jalan Kaki Perempuan Kelas 1 A135 MENAGA A/P BALA GOMBAK 33.24.0 2
5km Jalan Kaki Perempuan Kelas 1 F143 LEE TZE YEE PETALING 34.38.7 3
5km Jalan Kaki Perempuan Kelas 1 F144 ROHINI BALAKRISHAN PETALING 36.22.2 4
5km Jalan Kaki Perempuan Kelas 1 C146 THEBA A/P SUBRAMANIAM KLANG 37.10.7 5
5km Jalan Kaki Perempuan Kelas 1 C147 NOOR AMANJA BT JAILANI KLANG 37.52.8 6
5km Jalan Kaki Perempuan Kelas 1 E134 MAHESWARI KUALA SELANGOR 40.45.3 7
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
Lompat Kijang Perempuan Kelas 1 F132 HO YEN KWAN PETALING 10.66 1
Lompat Kijang Perempuan Kelas 1 C142 ZURINA BT MOHD HISHAM KLANG 10.53 2
Lompat Kijang Perempuan Kelas 1 C140 SHARASWATHY A/P NAGANDRAN KLANG 9.71 3
Lompat Kijang Perempuan Kelas 1 A137 KUNESHINI SELVAN GOMBAK 9.18 4
Lompat Kijang Perempuan Kelas 1 F148 ANG MEI CHIN PETALING 9.06 5
Lompat Kijang Perempuan Kelas 1 H134 NURUL NUR JUMATIAH BT.AMIR SHARIF SEPANG 8.84 6
Lompat Kijang Perempuan Kelas 1 K107 NORHIDAYU BT. RAMLE HULU SELANGOR 8.64 7
Lompat Kijang Perempuan Kelas 1 J138 NURSHAZWANI BT SHAMSUDDIN HULU LANGAT 8.40 8
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
Lompat Tinggi Lelaki Kelas 5 J501 AHMAD FAIZAL B ALIMAN HULU LANGAT 1.37 1
Lompat Tinggi Lelaki Kelas 5 C505 MASKA B. KARIM KLANG 1.37 2
Lompat Tinggi Lelaki Kelas 5 H504 MUHAMMAD FARIS B. ZAINAL SEPANG 1.28 3
Lompat Tinggi Lelaki Kelas 5 C504 ARAFAT B. MUDIR KLANG 1.25 4
Lompat Tinggi Lelaki Kelas 5 J506 MOHAMMAD NAIM KHAN B MOHD MANNAN HULU LANGAT 1.16 5
Lompat Tinggi Lelaki Kelas 5 F506 MOHD RAZIM RAHIM PETALING 1.13 6
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
Lempar Cakera Lelaki Kelas 2 E205 ZULKRNAIN BIN SUHAIMI KUALA SELANGOR 37.27 1
Lempar Cakera Lelaki Kelas 2 A217 SHAHRIN SELAMAT GOMBAK 35.02 2
Lempar Cakera Lelaki Kelas 2 F222 GAN ZHENG ROY PETALING 33.94 3
Lempar Cakera Lelaki Kelas 2 C209 MUHD AIZUDDIN B MAT HAIR KLANG 31.26 4
Lempar Cakera Lelaki Kelas 2 F225 KONG ZHUO LI PETALING 31.25 5
Lempar Cakera Lelaki Kelas 2 E202 ZULAIRI B. SUDIRO KUALA SELANGOR 30.85 6
Lempar Cakera Lelaki Kelas 2 C208 RAHMAN B LOP ABDUL RASHID KLANG 30.64 7
Lempar Cakera Lelaki Kelas 2 G204 MOHD HAZMI B SABLI SABAK BERNAM 29.65 8
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
5000M Lelaki Terbuka A103 THANESAN GOMBAK 17.19.0 1
5000M Lelaki Terbuka F115 GOBINATH RAJOO PETALING 17.47.3 2
5000M Lelaki Terbuka C112 KAVITHASAN A/L KRISNASAMY KLANG 19.07.5 3
5000M Lelaki Terbuka E103 L.BALACHITRAN KUALA SELANGOR 21.16.6 4
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
3000M Perempuan Terbuka C235 SUBASHINNI A/P SIVAPERUMAL KLANG 12.15.3 1
3000M Perempuan Terbuka A336 SHEELA RAJ A/P TANGGA RAJU GOMBAK 12.37.4 2
3000M Perempuan Terbuka E338 RAJESWARY RAMASAMY KUALA SELANGOR 12.42.0 3
3000M Perempuan Terbuka D132 SIVADEVI KUALA LANGAT 12.51.8 4
3000M Perempuan Terbuka C241 SHUNTHARI A/P MASILAMONEY KLANG 13.33.4 5
3000M Perempuan Terbuka K305 SAFIANA BT. NORDIN HULU SELANGOR 13.42.3 6
3000M Perempuan Terbuka A235 REBEKAH A/P AROKIASAMY GOMBAK 14.06.7 7
3000M Perempuan Terbuka G333 LEE LAY BOON SABAK BERNAM 14.41.8 8
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
Lompat Jauh Perempuan Kelas 3 E333 SITI ZURINA ASYIQEEN KUALA SELANGOR 4.42 1
Lompat Jauh Perempuan Kelas 3 C331 ASHAH A/L PONNIAH KLANG 4.32 2
Lompat Jauh Perempuan Kelas 3 J339 NOREZZATI FARHANA BIN ISMAIL HULU LANGAT 4.22 3
Lompat Jauh Perempuan Kelas 3 F347 NUR IZZETY RAZALI PETALING 4.18 4
Lompat Jauh Perempuan Kelas 3 F348 TEH LI WEI PETALING 4.07 5
Lompat Jauh Perempuan Kelas 3 E334 ZULAKHA BT. ABD. MUTALIB KUALA SELANGOR 4.00 6
Lompat Jauh Perempuan Kelas 3 C332 ALempar CakeraHANA A/P VASU KLANG 3.92 7
Lompat Jauh Perempuan Kelas 3 K307 NOR ASRIKA BT NOR CAHAYA HULU SELANGOR 3.71 8
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
Lompat Jauh Lelaki Kelas 1 A118 SYED MOHD DANIEL BIN SYED MUSTAPHA KAMAL GOMBAK 6.22 1
Lompat Jauh Lelaki Kelas 1 A110 CHAI MING TUNG GOMBAK 6.13 2
Lompat Jauh Lelaki Kelas 1 F107 ISKANDAR ARIF ZAINUDDIN PETALING 6.11 3
Lompat Jauh Lelaki Kelas 1 F121 HO YUEW LOONG PETALING 6.05 4
Lompat Jauh Lelaki Kelas 1 J106 MUHAMAD RAFFIZAN B OMAR HULU LANGAT 5.89 5
Lompat Jauh Lelaki Kelas 1 E102 HAMIRUL ASRAF B. HASHIM KUALA SELANGOR 5.46 6
Lompat Jauh Lelaki Kelas 1 C117 CHEW KONG WEI KLANG 5.16 7
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
Lontar Peluru Perempuan Kelas 3 A343 NURSABRINA BT DOLLAH GOMBAK 7.95 1
Lontar Peluru Perempuan Kelas 3 F341 AGNES SU MIM HUI PETALING 7.79 2
Lontar Peluru Perempuan Kelas 3 J337 SYAIRAH ARINA BT ABD HALIM HULU LANGAT 7.27 3
Lontar Peluru Perempuan Kelas 3 H335 NOR NABILA BT BAHAROM SEPANG 7.17 4
Lontar Peluru Perempuan Kelas 3 D334 SOH HUI SIN KUALA LANGAT 6.86 5
Lontar Peluru Perempuan Kelas 3 C337 SITI AISHAH KLANG 6.52 6
Lontar Peluru Perempuan Kelas 3 A342 NAQIBAH GOMBAK 6.52 7
Lontar Peluru Perempuan Kelas 3 J332 NUR AFIFAH BT ABDUL AZIZ HULU LANGAT 6.44 8
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
Lempar Cakera Perempuan Kelas 1 F146 NUR FATIN AFIKAH RAMLI PETALING 26.52 1
Lempar Cakera Perempuan Kelas 1 A140 HARPREET KAUR A/P JAGDISH SINGH GOMBAK 26.35 2
Lempar Cakera Perempuan Kelas 1 C144 RAJALUXMY A/P CHELLANNU KLANG 26.05 3
Lempar Cakera Perempuan Kelas 1 F150 HOW MEI TENG PETALING 23.82 4
Lempar Cakera Perempuan Kelas 1 A141 NORMAZLINA BT MAZLAN GOMBAK 23.16 5
Lempar Cakera Perempuan Kelas 1 J137 NURHIDAYAH BT HAMSAH HULU LANGAT 22.80 6
Lempar Cakera Perempuan Kelas 1 G131 NORELYANA BT NORDIN SABAK BERNAM 18.04 7
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
Lempar Cakera Perempuan Kelas 2 J234 NUR ATHIRA BT MOHD SHAFIEE HULU LANGAT 24.17 1
Lempar Cakera Perempuan Kelas 2 E233 ASRIZAH TUKIRAN KUALA SELANGOR 21.16 2
Lempar Cakera Perempuan Kelas 2 J231 CHRISTINA SARAH A/P THAVAMANY HULU LANGAT 20.40 3
Lempar Cakera Perempuan Kelas 2 F243 KONG PHUI YI PETALING 20.26 4
Lempar Cakera Perempuan Kelas 2 A243 JAYAPRABHA A/P MALAYAPPAKI GOMBAK 18.66 5
Lempar Cakera Perempuan Kelas 2 C240 NOOR DALILA FARHANA BT MUSA KLANG 18.47 6
Lempar Cakera Perempuan Kelas 2 D233 SITI NUR ATIQAH BT AMIRUDIN KUALA LANGAT 17.98 7
Lempar Cakera Perempuan Kelas 2 F244 NURUL HERANA PETALING 15.22 8
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
Lompat Tinggi Perempuan Kelas 2 F239 CHOW SHIAT TEEN PETALING 1.44 1
Lompat Tinggi Perempuan Kelas 2 J237 NURUL NADIA BT AMRAN HULU LANGAT 1.35 2
Lompat Tinggi Perempuan Kelas 2 H236 AIDA ADHA ALI SHASTRY @HASLAN SEPANG 1.32 3
Lompat Tinggi Perempuan Kelas 2 C233 DHARANI DEWI A/P ESWARAN KLANG 1.29 4
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
Lompat Kijang Lelaki Kelas 3 G301 AHMAD SAFWAN B. ABD RASHID SABAK BERNAM 11.93 1
Lompat Kijang Lelaki Kelas 3 F311 MOHD FIRDAUS PETALING 11.16 2
Lompat Kijang Lelaki Kelas 3 G303 MUHD. AZWAN B. JAMAL SABAK BERNAM 11.05 3
Lompat Kijang Lelaki Kelas 3 H306 SYED MUKHRIS B. SYED ADNAN SEPANG 11.01 4
Lompat Kijang Lelaki Kelas 3 J308 KONG THING HONG HULU LANGAT 10.87 5
Lompat Kijang Lelaki Kelas 3 F314 SHAZWAN ABDULLAH PETALING 10.76 6
Lompat Kijang Lelaki Kelas 3 A315 ZULompat KijangIFLI BIN SALIM GOMBAK 10.69 7
Lompat Kijang Lelaki Kelas 3 A309 MOHD AIZUDDIN GOMBAK 10.56 8
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
Lompat Tinggi Perempuan Kelas 4 C437 LIOW MIN LEE KLANG 1.34 1
Lompat Tinggi Perempuan Kelas 4 H434 LENG SHIE YONG SEPANG 1.28 2
Lompat Tinggi Perempuan Kelas 4 G433 CHEAH SHEAU SHYUAN SABAK BERNAM 1.26 3
Lompat Tinggi Perempuan Kelas 4 E432 LAW CHOO FONG KUALA SELANGOR 1.24 4
Lompat Tinggi Perempuan Kelas 4 A431 NUR MALINI BT ALI TAMAR GOMBAK 1.22 5
Lompat Tinggi Perempuan Kelas 4 F443 NURFILDZA MOHD NOR AZMI PETALING 1.22 6
Lompat Tinggi Perempuan Kelas 4 F439 NURUL ALIYAH ROSLAN PETALING 1.14 7
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
110 Meter Lari Berhalangan Lelaki Kelas 1 F100 MOHD YAZID PETALING 15.4 1
110 Meter Lari Berhalangan Lelaki Kelas 1 F111 MOHD FARID ARIFFIN PETALING 15.5 2
110 Meter Lari Berhalangan Lelaki Kelas 1 A109 MOHD ASALAN GOMBAK 16.2 3
110 Meter Lari Berhalangan Lelaki Kelas 1 C120 MUHAMADIAH B MOHD NOR KLANG 16.5 4
110 Meter Lari Berhalangan Lelaki Kelas 1 J107 MUHAMAD RAZREN B MD JESNI HULU LANGAT 16.8 5
110 Meter Lari Berhalangan Lelaki Kelas 1 G110 CHIA SOON KIT SABAK BERNAM 17.1 6
110 Meter Lari Berhalangan Lelaki Kelas 1 H112 AMIR AFFIFUDDIN B. AMIR SHARFODIN SEPANG 17.2 7
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
110 Meter Lari Berhalangan Lelaki Kelas 2 C204 ABDUL RAZAK B ABD RAHIM KLANG 15.3 1
110 Meter Lari Berhalangan Lelaki Kelas 2 A204 MOHAMAD HADIFISYAH BIN SHAHRUL ZAMAN GOMBAK 15.3 2
110 Meter Lari Berhalangan Lelaki Kelas 2 H204 MUHAMMAD SUHAIMI B SUIB SEPANG 15.6 3
110 Meter Lari Berhalangan Lelaki Kelas 2 G201 AKMAL ASYRAF B. RAMLI SABAK BERNAM 16.4 4
110 Meter Lari Berhalangan Lelaki Kelas 2 F220 HAFIZ ISMAIL PETALING 16.5 5
110 Meter Lari Berhalangan Lelaki Kelas 2 J205 MUHAMMAD SHAMIL B SABARUDIN HULU LANGAT 17.0 6
110 Meter Lari Berhalangan Lelaki Kelas 2 E200 AZMAN B. GHAZALI KUALA SELANGOR 17.2 7
110 Meter Lari Berhalangan Lelaki Kelas 2 E204 MOHD SADDAM B. RAMLI KUALA SELANGOR 17.4 8
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
100 Meter Lelaki Kelas 3 C302 MUHAMAD FAISAL B ZULKIFLEE KLANG 14.6 1
100 Meter Lelaki Kelas 3 H302 NOR SHAHMIN IZZAT B. ZULHASNAL SEPANG 14.7 2
100 Meter Lelaki Kelas 3 C312 IZAT SYAMIM B RAMLY KLANG 14.9 3
100 Meter Lelaki Kelas 3 F300 WAN ARIF PETALING 15.0 4
100 Meter Lelaki Kelas 3 E300 MOHD AFIQ ADHWA B. MISLIM KUALA SELANGOR 15.9 5
100 Meter Lelaki Kelas 3 H301 AMIRUL IMAN B. HASRI SEPANG 17.0 6
100 Meter Lelaki Kelas 3 E305 NOR AMIR B. MAAROF KUALA SELANGOR 17.6 7
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
100 Meter Perempuan Kelas 1 F132 HO YEN KWAN PETALING 16.8 1
100 Meter Perempuan Kelas 1 A134 TAN MEI WAH GOMBAK 18.1 2
100 Meter Perempuan Kelas 1 J131 NUR AINN BT BURHAN HULU LANGAT 19.0 3
100 Meter Perempuan Kelas 1 G135 LEE FONG FONG SABAK BERNAM 21.2 4
100 Meter Perempuan Kelas 1 F145 NORMALAWANI SISWANTO PETALING 22.2 5
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
100 Meter Perempuan Kelas 2 J239 RAJA NURSHEENA BT RAJA AZHAR HULU LANGAT 15.8 1
100 Meter Perempuan Kelas 2 F233 AMIRA NATASHA AZHAR PETALING 16.3 2
100 Meter Perempuan Kelas 2 F242 MELISA DE PETALING 18.0 3
100 Meter Perempuan Kelas 2 C234 YAP PEI LING KLANG 18.1 4
100 Meter Perempuan Kelas 2 G233 LEE YEN YEN SABAK BERNAM 18.6 5
100 Meter Perempuan Kelas 2 G234 TAN KIAN KIAK SABAK BERNAM 23.0 6
100 Meter Perempuan Kelas 2 A236 WONG KAR WEI GOMBAK 24.7 7
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
100 Meter Perempuan Kelas 3 A337 NORNAZLISSA NAZATY BT NORZELAN GOMBAK 17.1 1
100 Meter Perempuan Kelas 3 E333 SITI ZURINA ASYIQEEN KUALA SELANGOR 17.5 2
100 Meter Perempuan Kelas 3 E331 SITI NORASHIKIN BT. ZAINUDIN KUALA SELANGOR 18.1 3
100 Meter Perempuan Kelas 3 C334 NOR HASLIZA BT ROSLI KLANG 18.6 4
100 Meter Perempuan Kelas 3 F339 NURALINA SHAHIRAH PETALING 19.4 5
100 Meter Perempuan Kelas 3 G332 UMI HANI BT HARUN SABAK BERNAM 20.0 6
100 Meter Perempuan Kelas 3 F345 ZURAIDAH SUKREE PETALING 20.4 7
100 Meter Perempuan Kelas 3 A346 QUSTINA BT KAMARULZAMAN GOMBAK 21.0 8
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
80 Meter Lari Berhalangan Perempuan Kelas 5 J534 NURUL FAZLIN NATASHA BT ROSLAN HULU LANGAT 15.4 1
80 Meter Lari Berhalangan Perempuan Kelas 5 H539 GOH YAN YING SEPANG 15.9 2
80 Meter Lari Berhalangan Perempuan Kelas 5 C534 NUR NANI AMIRA BT HANAN KLANG 16.0 3
80 Meter Lari Berhalangan Perempuan Kelas 5 C533 LAI LEE WEN KLANG 16.2 4
80 Meter Lari Berhalangan Perempuan Kelas 5 A532 NURSYAMIM ADILA BT SELAMAT GOMBAK 16.5 5
80 Meter Lari Berhalangan Perempuan Kelas 5 H534 FARAH SYAHIRA SEPANG 16.7 6
80 Meter Lari Berhalangan Perempuan Kelas 5 F537 NABILA MOHD IZHAR PETALING 17.7 7
80 Meter Lari Berhalangan Perempuan Kelas 5 F535 LOKE VYENN PETALING 17.8 8
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
80 Meter Lari Berhalangan Lelaki Kelas 5 H503 ARIF B. ABDUL RAZAK SEPANG 13.5 1
80 Meter Lari Berhalangan Lelaki Kelas 5 E500 MOHD RAMADHAN B. MASDIN KUALA SELANGOR 13.5 2
80 Meter Lari Berhalangan Lelaki Kelas 5 C504 ARAFAT B. MUDIR KLANG 14.1 3
80 Meter Lari Berhalangan Lelaki Kelas 5 E501 MOHD FAUZAN B. ISMAIL KUALA SELANGOR 14.1 4
80 Meter Lari Berhalangan Lelaki Kelas 5 F505 AIMAN FARIS NGAH PETALING 14.5 5
80 Meter Lari Berhalangan Lelaki Kelas 5 A507 IQMAMerejam Lembing HADI BIN KAMAL GOMBAK 15.2 6
80 Meter Lari Berhalangan Lelaki Kelas 5 J504 LOW HIN THONG HULU LANGAT 16.1 7
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
80 Meter Lari Berhalangan Perempuan Kelas 4 F435 MICHELLEE YEOH JIA VERM PETALING 14.2 1
80 Meter Lari Berhalangan Perempuan Kelas 4 C434 NOR SHAZWANI BT AZIZ KLANG 14.8 2
80 Meter Lari Berhalangan Perempuan Kelas 4 C435 NURUL SYAHIDAH BT MOHAMMAD ZAKI KLANG 15.0 3
80 Meter Lari Berhalangan Perempuan Kelas 4 F436 LEONG ANN GIE PETALING 15.0 4
80 Meter Lari Berhalangan Perempuan Kelas 4 A440 MIMI ASMIDA BT SUDIRMAN GOMBAK 15.6 5
80 Meter Lari Berhalangan Perempuan Kelas 4 G433 CHEAH SHEAU SHYUAN SABAK BERNAM 16.0 6
80 Meter Lari Berhalangan Perempuan Kelas 4 J431 NURFARIZA BT KAMARULZAMAN HULU LANGAT 16.3 7
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
80 Meter Lari Berhalangan Lelaki Kelas 4 C405 ALIF ASHRAF B MOHD. RAZALI KLANG 13.0 1
80 Meter Lari Berhalangan Lelaki Kelas 4 F406 LAU CHUNG LEE PETALING 13.0 2
80 Meter Lari Berhalangan Lelaki Kelas 4 J407 MUHAMAD TAUFIQQURAHMAN HULU LANGAT 13.0 3
80 Meter Lari Berhalangan Lelaki Kelas 4 F407 MOHD ERSYAD KAMIL PETALING 13.5 4
80 Meter Lari Berhalangan Lelaki Kelas 4 D406 WONG MING HOCK KUALA LANGAT 13.6 5
80 Meter Lari Berhalangan Lelaki Kelas 4 A411 AHMAD FARHAN BIN TJANDRA AHMAD GOMBAK 14.1 6
80 Meter Lari Berhalangan Lelaki Kelas 4 D401 MUHD DANIEL BIN MOKHTAR KUALA LANGAT 14.7 7
80 Meter Lari Berhalangan Lelaki Kelas 4 H402 WAN AHMAD HAKIM B. MOHD IDROS SEPANG 14.7 8
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
Merejam Lembing Lelaki Kelas 1 F109 HAIRUL NIZAM HALIMAR PETALING 44.99 1
Merejam Lembing Lelaki Kelas 1 H111 TIU  YUEN   CHING SEPANG 41.56 2
Merejam Lembing Lelaki Kelas 1 G103 MOHD. FARID IQBAL B MOHD. SUBAKIR SABAK BERNAM 40.07 3
Merejam Lembing Lelaki Kelas 1 J109 MHAMMAD HAKIM B MAHMOOD HULU LANGAT 39.39 4
Merejam Lembing Lelaki Kelas 1 E108 MOHD SHAHRUL AMIN B. M. ADNAN KUALA SELANGOR 38.98 5
Merejam Lembing Lelaki Kelas 1 A112 MOHD ANASFARHAN BIN FOUZI GOMBAK 36.68 6
Merejam Lembing Lelaki Kelas 1 C115 MOHD IZWAN KLANG 36.29 7
Merejam Lembing Lelaki Kelas 1 A122 MUHD ZUL AZRI ISMAIL GOMBAK 36.21 8
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
800 Meter Lelaki Kelas 1 F135 ROSHIDAH DAHLAN PETALING 1868 1
800 Meter Lelaki Kelas 1 F142 LOW LEE JEN PETALING 1759 2
800 Meter Lelaki Kelas 1 A143 SHARIFAH NUR ASHIKIN BT SYED TAHAR GOMBAK 1484 3
800 Meter Lelaki Kelas 1 A144 NURUL AFIQAH BT BAKAR GOMBAK 1156 4
800 Meter Lelaki Kelas 1 E137 S.SARASWATI KUALA SELANGOR 627 5
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
400 Meter Perempuan  Kelas 3 J331 KALAIYARASI A/P ARUJUNAN HULU LANGAT 65.2 1
400 Meter Perempuan  Kelas 3 F332 SHAWNA REKSHMY DDHARAH PETALING 66.9 2
400 Meter Perempuan  Kelas 3 D335 VINOTHENI A/P RAJENDRAN KUALA LANGAT 68.0 3
400 Meter Perempuan  Kelas 3 A334 AIMI HAZURA BT AMINUDDIN GOMBAK 68.7 4
400 Meter Perempuan  Kelas 3 K306 FATIN NABILAH BT SALEH HULU SELANGOR 69.4 5
400 Meter Perempuan  Kelas 3 F343 WAN NURSUHAILY BT WAN SHAHIR PETALING 69.6 6
400 Meter Perempuan  Kelas 3 D333 OLIVIA PAYA KALANG KUALA LANGAT 70.9 7
400 Meter Perempuan  Kelas 3 C338 SRI SUGANYAA A/P NADARAJA KLANG 72.1 8
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
400 Meter Lelaki Kelas 3 F301 RAMESH SEMBAN PETALING 54.2 1
400 Meter Lelaki Kelas 3 A303 MUHAMMAD ATIQ BIN AZIZAN GOMBAK 57.4 2
400 Meter Lelaki Kelas 3 J303 AHMAD NAZRIN BIN MOHD ARIP HULU LANGAT 58.6 3
400 Meter Lelaki Kelas 3 A305 MUHAMMAD HAZIQ BIN NORDIN GOMBAK 58.9 4
400 Meter Lelaki Kelas 3 D303 MUHAMMAD ZAHIRUDDIN BIN ZUBER KUALA LANGAT 59.4 5
400 Meter Lelaki Kelas 3 C304 MOHD SHAWAL B MOHAMAD MUSTADAT KLANG 62.0 6
400 Meter Lelaki Kelas 3 F309 MOHD SYAMIN PETALING 64.8 7
400 Meter Lelaki Kelas 3 C314 RAGHU A/L RAMACHANDRAN KLANG 66.5 8
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
400 Meter Perempuan  Kelas 2 E234 THILAGAWATHY KUALA SELANGOR 66.6 1
400 Meter Perempuan  Kelas 2 F236 SHANTI ARMON PETALING 67.4 2
400 Meter Perempuan  Kelas 2 C238 THEEPA A/P VATDI VALU KLANG 69.2 3
400 Meter Perempuan  Kelas 2 C239 NOR ATIKAH BT MOHD ISA KLANG 70.5 4
400 Meter Perempuan  Kelas 2 A234 ANISAHWATI BT AMINUDDIN GOMBAK 70.9 5
400 Meter Perempuan  Kelas 2 E231 LAVANYAH KUALA SELANGOR 73.0 6
400 Meter Perempuan  Kelas 2 K210 NOR AMIRA BT. ALAN HULU SELANGOR 73.6 7
400 Meter Perempuan  Kelas 2 F242 MELISA DE PETALING 74.1 8
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
400 Meter Lelaki Kelas 2 H201 KHAMARUL ASHRAAF B ARIF SEPANG 52.8 1
400 Meter Lelaki Kelas 2 F209 NAVINTHIRAN LATCHUMAAN PETALING 54.4 2
400 Meter Lelaki Kelas 2 C203 DHIRISHAN A/L RAVEENTHIRAN KLANG 54.5 3
400 Meter Lelaki Kelas 2 F208 SAM YONG CHIN SHEN PETALING 56.0 4
400 Meter Lelaki Kelas 2 C206 KEESHEND A/L MANOGAR KLANG 58.2 5
400 Meter Lelaki Kelas 2 A204 MOHAMAD HADIFISYAH BIN SHAHRUL ZAMAN GOMBAK 59.0 6
400 Meter Lelaki Kelas 2 K204 CHOO YING JIAN HULU SELANGOR 59.2 7
400 Meter Lelaki Kelas 2 G206 HENDERA B SALIM SABAK BERNAM 59.3 8
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
400 Meter Perempuan  Kelas 3 E131 P.PARAMESWARI KUALA SELANGOR 65.2 1
400 Meter Perempuan  Kelas 3 F133 RINA CHEW KAH YEN PETALING 65.4 2
400 Meter Perempuan  Kelas 3 J133 FARAH NADIAH BT ABDUL GHANI HULU LANGAT 66.6 3
400 Meter Perempuan  Kelas 3 A133 SHANGARI A/P VADIVELOO GOMBAK 67.5 4
400 Meter Perempuan  Kelas 3 F141 BUANA PRIYASAMY PETALING 70.2 5
400 Meter Perempuan  Kelas 3 J134 LIYANA BT BAHARIN HULU LANGAT 73.2 6
400 Meter Perempuan  Kelas 3 A134 TAN MEI WAH GOMBAK 74.7 7
400 Meter Perempuan  Kelas 3 C137 SARASUWATHY A/P JAYABALAN KLANG 76.8 8
NAMA ACARA NO PESERTA NAMA PESERTA DAERAH MASA/JARAK KEDUDUKAN
400 Meter Lelaki Kelas 1 J105 MOHD HAZWAN BIN ABDUL RAHMAN HULU LANGAT 50.4 1
400 Meter Lelaki Kelas 1 C104 JAMES A/L RAMESH KLANG 50.9 2
400 Meter Lelaki Kelas 1 F101 THOMAS LIAN TZE MING PETALING 51.1 3
400 Meter Lelaki Kelas 1 J113 CHAN CHEE LUM HULU LANGAT 54.4 4
400 Meter Lelaki Kelas 1 K103 MOHD AMIRUDDIN B. ABD. AZIZ HULU SELANGOR 56.2 5
400 Meter Lelaki Kelas 1 G105 MOHD HILMI B NORAZALAN SABAK BERNAM 56.8 6
400 Meter Lelaki Kelas 1 C105 THIAGU A/L NAGUMANALAN KLANG 59.5 7
400 Meter Lelaki Kelas 1 K101 MUHAMMAD HAFIZ B. MOHD SHARIF HULU SELANGOR 59.6 8
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
1500 Meter Lelaki  Kelas 1 C104 JAMES A/L RAMESH KLANG 4.08.2 1
1500 Meter Lelaki  Kelas 1 F118 NITTIYANATAHAN KUPPUSAMAY PETALING 4.24.0 2
1500 Meter Lelaki  Kelas 1 F115 GOBINATH RAJOO PETALING 4.29.2 3
1500 Meter Lelaki  Kelas 1 A103 THANESAN GOMBAK 4.36.1 4
1500 Meter Lelaki  Kelas 1 H107 PRABU A/L  CHELLAPAN SEPANG 4.40.6 5
1500 Meter Lelaki  Kelas 1 J112 RAGUWARAN A/L NADARAJAH HULU LANGAT 4.54.1 6
1500 Meter Lelaki  Kelas 1 J111 SURES A/L SAMINATHAN HULU LANGAT 5.04.4 7
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
400 Meter lari berhalangan Lelaki  Kelas 1 F117 M. MANIMOGAN PETALING 60.8 1
400 Meter lari berhalangan Lelaki  Kelas 1 A106 MOHD AYOB GOMBAK 61.0 2
400 Meter lari berhalangan Lelaki  Kelas 1 C106 PRABAKARAN KLANG 62.3 3
400 Meter lari berhalangan Lelaki  Kelas 1 E106 MOHD ZAKUAN B. ZULKIFLI KUALA SELANGOR 63.2 4
400 Meter lari berhalangan Lelaki  Kelas 1 J108 MUHAMMAD ALIF B ABDULLAH HULU LANGAT 63.7 5
400 Meter lari berhalangan Lelaki  Kelas 1 C120 MUHAMADIAH B MOHD NOR KLANG 64.8 6
400 Meter lari berhalangan Lelaki  Kelas 1 D101 BENNI BIN HAUMAR KUALA LANGAT 64.9 7
400 Meter lari berhalangan Lelaki  Kelas 1 H112 AMIR AFFIFUDDIN B. AMIR SHARFODIN SEPANG 67.5 8
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
4x100 Meter lari berganti-ganti Lelaki Kelas 1 F PETALING PETALING 43.3 1
4x100 Meter lari berganti-ganti Lelaki Kelas 1 J HULU LANGAT HULU LANGAT 44.4 2
4x100 Meter lari berganti-ganti Lelaki Kelas 1 K HULU SELANGOR HULU SELANGOR 44.5 3
4x100 Meter lari berganti-ganti Lelaki Kelas 1 C KLANG KLANG 45.4 4
4x100 Meter lari berganti-ganti Lelaki Kelas 1 A GOMBAK GOMBAK 45.5 5
4x100 Meter lari berganti-ganti Lelaki Kelas 1 G SABAK BERNAM SABAK BERNAM 45.9 6
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
Lompat Kijang Lelaki Kelas 1 J106 MUHAMAD RAFFIZAN B OMAR HULU LANGAT 13.33 1
Lompat Kijang Lelaki Kelas 1 F107 ISKANDAR ARIF ZAINUDDIN PETALING 13.08 2
Lompat Kijang Lelaki Kelas 1 G104 MOHD. SHAHRUL RIDZUAN B MOHD. PONO SABAK BERNAM 12.65 3
Lompat Kijang Lelaki Kelas 1 A109 MOHD ASALAN GOMBAK 12.64 4
Lompat Kijang Lelaki Kelas 1 F108 MOHD ISWAN ISHAK PETALING 12.59 5
Lompat Kijang Lelaki Kelas 1 E102 HAMIRUL ASRAF B. HASHIM KUALA SELANGOR 12.00 6
Lompat Kijang Lelaki Kelas 1 C107 MOHD SHAFIQ B JAMALUDIN KLANG 11.91 7
Lompat Kijang Lelaki Kelas 1 A110 CHAI MING TUNG GOMBAK 11.61 8
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
Lontar Peluru Perempuan Kelas 1 G109 KEK SOON CHIUN SABAK BERNAM 13.96 1
Lontar Peluru Perempuan Kelas 1 J102 AHMAD ARIFF B UMAR HULU LANGAT 13.56 2
Lontar Peluru Perempuan Kelas 1 G111 AMMAR B RAMADZAN SABAK BERNAM 12.78 3
Lontar Peluru Perempuan Kelas 1 H111 TIU  YUEN   CHING SEPANG 12.01 4
Lontar Peluru Perempuan Kelas 1 F110 PAUL YAP SOON SENG PETALING 11.51 5
Lontar Peluru Perempuan Kelas 1 C113 YONG YAN HAN KLANG 11.51 6
Lontar Peluru Perempuan Kelas 1 A113 TEH LEK WAI GOMBAK 11.30 7
Lontar Peluru Perempuan Kelas 1 H110 LIM  WAN   MING SEPANG 10.95 8
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
1500 Meter Lelaki Kelas 2 C215 MUHAMMAD ASLAM B AFZAL KLANG 4.37.7 1
1500 Meter Lelaki Kelas 2 F213 ARIVINTHAKUMAR PETALING 4.38.4 2
1500 Meter Lelaki Kelas 2 K203 MIRSALMINA B. AIYUB HULU SELANGOR 4.38.9 3
1500 Meter Lelaki Kelas 2 K202 SEE CHIN CHIAN HULU SELANGOR 4.40.8 4
1500 Meter Lelaki Kelas 2 H208 MOHD SHAMIM B AHMAD SEPANG 4.43.2 5
1500 Meter Lelaki Kelas 2 A205 THIYAGARAJ A/L YOVARAJU GOMBAK 4.53.4 6
1500 Meter Lelaki Kelas 2 F214 KAJINDRAN RAJINDRAN PETALING 5.04.7 7
1500 Meter Lelaki Kelas 2 C213 NAVANEETHAKRISHNAN A/L KANAPATHY KLANG 5.13.8 8
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
200 Meter Lari Berhalangan Perempuan  Kelas 2 A204 MOHAMAD HADIFISYAH BIN SHAHRUL ZAMAN GOMBAK 27.7 1
200 Meter Lari Berhalangan Perempuan  Kelas 2 C204 ABDUL RAZAK B ABD RAHIM KLANG 28.2 2
200 Meter Lari Berhalangan Perempuan  Kelas 2 G201 AKMAL ASYRAF B. RAMLI SABAK BERNAM 28.6 3
200 Meter Lari Berhalangan Perempuan  Kelas 2 F208 SAM YONG CHIN SHEN PETALING 29.3 4
200 Meter Lari Berhalangan Perempuan  Kelas 2 E200 AZMAN B. GHAZALI KUALA SELANGOR 29.5 5
200 Meter Lari Berhalangan Perempuan  Kelas 2 E204 MOHD SADDAM B. RAMLI KUALA SELANGOR 31.4 6
200 Meter Lari Berhalangan Perempuan  Kelas 2 F220 HAFIZ ISMAIL PETALING 31.9 7
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
4x100 Meter lari berganti-ganti Lelaki Kelas 2 A GOMBAK GOMBAK 45.9 1
4x100 Meter lari berganti-ganti Lelaki Kelas 2 F PETALING PETALING 45.9 2
4x100 Meter lari berganti-ganti Lelaki Kelas 2 J HULU LANGAT HULU LANGAT 46.0 3
4x100 Meter lari berganti-ganti Lelaki Kelas 2 H SEPANG SEPANG 46.4 4
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
5 km Jalan Kaki Perempuan Terbuka A206 SELVAM A/L SELVAM NELSON GOMBAK 29.00.9 1
5 km Jalan Kaki Perempuan Terbuka H209 GEJENTHIRAN  A/L UTAHIA  KUMAR SEPANG 30.20.0 2
5 km Jalan Kaki Perempuan Terbuka K206 NOOR MOHAMED B. MOHD ISMAIL HULU SELANGOR 30.30.5 3
5 km Jalan Kaki Perempuan Terbuka F216 ONG HUI ZHE PETALING 31.19.0 4
5 km Jalan Kaki Perempuan Terbuka C217 KAVIPAARI A/L RASALINGAM KLANG 35.54.0 5
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
Lontar Peluru Lelaki Kelas 2 A217 SHAHRIN SELAMAT GOMBAK 13.11 1
Lontar Peluru Lelaki Kelas 2 G205 MOHD. MAZLAN B. MOHD BADARANI SABAK BERNAM 11.99 2
Lontar Peluru Lelaki Kelas 2 C208 RAHMAN B LOP ABDUL RASHID KLANG 10.84 3
Lontar Peluru Lelaki Kelas 2 F223 ZUL FAZREE ZAKARIA PETALING 10.72 4
Lontar Peluru Lelaki Kelas 2 G204 MOHD HAZMI B SABLI SABAK BERNAM 10.44 5
Lontar Peluru Lelaki Kelas 2 H207 VINCENT TAN SEPANG 10.37 6
Lontar Peluru Lelaki Kelas 2 F222 GAN ZHENG ROY PETALING 9.97 7
Lontar Peluru Lelaki Kelas 2 C209 MUHD AIZUDDIN B MAT HAIR KLANG 9.95 8
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
Lompat Tinggi  Lelaki Kelas 2 A207 MUHAMMAD NAIM BIN MUHD NORDIN GOMBAK 1.80 1
Lompat Tinggi  Lelaki Kelas 2 E201 LIM CHOH GEA KUALA SELANGOR 1.70 2
Lompat Tinggi  Lelaki Kelas 2 C211 AHMAD FIKRI B B AHMAD SUHAIMI KLANG 1.67 3
Lompat Tinggi  Lelaki Kelas 2 C212 JARROD PHUAN ZHENG KLANG 1.67 4
Lompat Tinggi  Lelaki Kelas 2 A208 AHMAD SHAHIR BIN AWALLUDIN GOMBAK 1.64 5
Lompat Tinggi  Lelaki Kelas 2 F218 MOHD SYAFIQ RAZALI PETALING 1.49 7
Lompat Tinggi  Lelaki Kelas 2 J208 MOHD NAZLI B JEMARON HULU LANGAT 1.64 6
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
1500 Meter Lelaki Kelas 3 F312 TAN WEI LUN PETALING 4.48.8 1
1500 Meter Lelaki Kelas 3 A307 SURENTHIRAN A/L KAMALANATHAN GOMBAK 4.52.1 2
1500 Meter Lelaki Kelas 3 F305 WINSTON CHEW PETALING 5.05.2 3
1500 Meter Lelaki Kelas 3 C308 RUTH RAJ PILLAI A/L CHANDRAN KLANG 5.12.7 4
1500 Meter Lelaki Kelas 3 D301 THANESH A/L PANNIRSELVAN KUALA LANGAT 5.21.0 5
1500 Meter Lelaki Kelas 3 K301 ASHOK KUMAR A/L JEYASANGKAR HULU SELANGOR 5.23.0 6
1500 Meter Lelaki Kelas 3 E303 THENESH A/L MARIMUTHU KUALA SELANGOR 5.31.8 7
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
200 Meter Lari Berhalangan Lelaki  Kelas 3 J311 MUHAMMAD HAFIZ B AZIZ HULU LANGAT 30.2 1
200 Meter Lari Berhalangan Lelaki  Kelas 3 C304 MOHD SHAWAL B MOHAMAD MUSTADAT KLANG 30.5 2
200 Meter Lari Berhalangan Lelaki  Kelas 3 C303 MOHD AMIR SAFWAN B JAMIL KLANG 30.8 3
200 Meter Lari Berhalangan Lelaki  Kelas 3 D304 MUHAMMAD FAIZ BIN AZMAN KUALA LANGAT 31.3 4
200 Meter Lari Berhalangan Lelaki  Kelas 3 A309 MOHD AIZUDDIN GOMBAK 32.4 5
200 Meter Lari Berhalangan Lelaki  Kelas 3 E305 NOR AMIR B. MAAROF KUALA SELANGOR 32.9 6
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
4x100 Meter lari berganti-ganti Lelaki Kelas 3 F PETALING PETALING 46.5 1
4x100 Meter lari berganti-ganti Lelaki Kelas 3 C KLANG KLANG 47.0 2
4x100 Meter lari berganti-ganti Lelaki Kelas 3 A GOMBAK GOMBAK 47.5 3
4x100 Meter lari berganti-ganti Lelaki Kelas 3 H SEPANG SEPANG 48.5 4
4x100 Meter lari berganti-ganti Lelaki Kelas 3 J HULU LANGAT HULU LANGAT 49.0 5
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
Lontar Peluru Lelaki Kelas 3 F307 AMIRUL FARID BIN A TALIB PETALING 11.13 1
Lontar Peluru Lelaki Kelas 3 J306 AZZBULLAH BIN ZAINUL BAHAR HULU LANGAT 11.02 2
Lontar Peluru Lelaki Kelas 3 K304 TAN YONG SENG HULU SELANGOR 10.42 3
Lontar Peluru Lelaki Kelas 3 A311 CHANCHAI A/L NAI KIN GOMBAK 10.40 4
Lontar Peluru Lelaki Kelas 3 A313 KHOO HUAN JUN GOMBAK 10.30 5
Lontar Peluru Lelaki Kelas 3 C301 NAZRUL B MUSA KLANG 10.24 6
Lontar Peluru Lelaki Kelas 3 F315 WAN AHMAD KHAIRUL PETALING 9.90 7
Lontar Peluru Lelaki Kelas 3 H310 AIDY SHARIL JAILANI SEPANG 9.38 8
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
4x100 Meter lari berganti-ganti Lelaki Kelas 4 F PETALING PETALING 51.4 1
4x100 Meter lari berganti-ganti Lelaki Kelas 4 D KUALA LANGAT KUALA LANGAT 52.7 2
4x100 Meter lari berganti-ganti Lelaki Kelas 4 J HULU LANGAT HULU LANGAT 52.7 3
4x100 Meter lari berganti-ganti Lelaki Kelas 4 G SABAK BERNAM SABAK BERNAM 53.2 4
4x100 Meter lari berganti-ganti Lelaki Kelas 4 A GOMBAK GOMBAK 53.2 5
4x100 Meter lari berganti-ganti Lelaki Kelas 4 K HULU SELANGOR HULU SELANGOR 53.8 7
4x100 Meter lari berganti-ganti Lelaki Kelas 4 C KLANG KLANG 53.7 6
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
Lompat Tinggi  Lelaki Kelas 4 F408 M RUSDI PETALING 1.52 1
Lompat Tinggi  Lelaki Kelas 4 J401 ARIEF HILMAN B AZMAN HULU LANGAT 1.49 2
Lompat Tinggi  Lelaki Kelas 4 J403 HADRI YUSUF HULU LANGAT 1.46 3
Lompat Tinggi  Lelaki Kelas 4 C405 ALIF ASHRAF B MOHD. RAZALI KLANG 1.46 4
Lompat Tinggi  Lelaki Kelas 4 A401 JEREMY VALENTINO MENEZES GOMBAK 1.40 5
Lompat Tinggi  Lelaki Kelas 4 A402 DANIEL TEGUH GOMBAK 1.37 6
Lompat Tinggi  Lelaki Kelas 4 F409 MOHD SHAMEL SABARUDEN PETALING 1.37 7
Lompat Tinggi  Lelaki Kelas 4 H405 TAI CHENG HONG SEPANG 1.34 8
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
4x100 Meter lari berganti-ganti Lelaki Kelas 5 F PETALING PETALING 55.0 1
4x100 Meter lari berganti-ganti Lelaki Kelas 5 H SEPANG SEPANG 56.0 2
4x100 Meter lari berganti-ganti Lelaki Kelas 5 J HULU LANGAT HULU LANGAT 56.0 3
4x100 Meter lari berganti-ganti Lelaki Kelas 5 E KUALA SELANGOR KUALA SELANGOR 56.4 4
4x100 Meter lari berganti-ganti Lelaki Kelas 5 K HULU SELANGOR HULU SELANGOR 56.6 5
4x100 Meter lari berganti-ganti Lelaki Kelas 5 C KLANG KLANG 57.6 7
4x100 Meter lari berganti-ganti Lelaki Kelas 5 A GOMBAK GOMBAK 56.8 6
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
Lompat Jauh  Lelaki Kelas 5 H505 LUQMAN HAKIM B. RAMLAN SEPANG 4.31 1
Lompat Jauh  Lelaki Kelas 5 A503 MOHD ARIF BIN MOHD ANWAR GOMBAK 4.16 2
Lompat Jauh  Lelaki Kelas 5 E501 MOHD FAUZAN B. ISMAIL KUALA SELANGOR 4.08 3
Lompat Jauh  Lelaki Kelas 5 J503 ICHSAN B BACHTIAR HULU LANGAT 4.08 4
Lompat Jauh  Lelaki Kelas 5 A502 ABDUL QADIR BIN MANSUR GOMBAK 3.99 5
Lompat Jauh  Lelaki Kelas 5 C506 MUHAMMAD AZIZI B. ABDUL LATIP KLANG 3.96 6
Lompat Jauh  Lelaki Kelas 5 J505 MUHAMAD AMIRUDDIN B AHMAD HULU LANGAT 3.92 7
Lompat Jauh  Lelaki Kelas 5 E503 MOHD AKMAL B. GHAZWAN KUALA SELANGOR 3.90 8
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
1500 Meter Perempuan Kelas 1 E132 R.SENGARI KUALA SELANGOR 5.31.2 1
1500 Meter Perempuan Kelas 1 C138 CHANTIRAKALA A/P GUNASEELAN KLANG 5.41.0 2
1500 Meter Perempuan Kelas 1 F147 LIYANA MOHD PETALING 5.42.4 3
1500 Meter Perempuan Kelas 1 J135 MALAR A/P GUNASEGARAN HULU LANGAT 5.51.4 4
1500 Meter Perempuan Kelas 1 F138 THE TIAN HUEY PETALING 6.16.6 5
1500 Meter Perempuan Kelas 1 A135 MENAGA A/P BALA GOMBAK 6.20.0 6
1500 Meter Perempuan Kelas 1 C137 SARASUWATHY A/P JAYABALAN KLANG 6.48.3 7
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
400 Meter Lari Berhalangan Perempuan Kelas 1 A133 SHANGARI A/P VADIVELOO GOMBAK 73.7 1
400 Meter Lari Berhalangan Perempuan Kelas 1 J133 FARAH NADIAH BT ABDUL GHANI HULU LANGAT 74.9 2
400 Meter Lari Berhalangan Perempuan Kelas 1 E132 R.SENGARI KUALA SELANGOR 74.9 3
400 Meter Lari Berhalangan Perempuan Kelas 1 C136 LIM KHAI SYNN KLANG 77.3 4
400 Meter Lari Berhalangan Perempuan Kelas 1 F145 NORMALAWANI SISWANTO PETALING 82.4 5
400 Meter Lari Berhalangan Perempuan Kelas 1 E133 M.USHARANI KUALA SELANGOR 84.7 6
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
4x100 Meter lari berganti-ganti Perempuan Kelas 1 J HULU LANGAT HULU LANGAT 52.7 1
4x100 Meter lari berganti-ganti Perempuan Kelas 1 C KLANG KLANG 53.6 2
4x100 Meter lari berganti-ganti Perempuan Kelas 1 F PETALING PETALING 54.4 3
4x100 Meter lari berganti-ganti Perempuan Kelas 1 A GOMBAK GOMBAK 56.8 4
4x100 Meter lari berganti-ganti Perempuan Kelas 1 G SABAK BERNAM SABAK BERNAM 58.8 5
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
Lompat Jauh  Perempuan Kelas 1 F132 HO YEN KWAN PETALING 5.01 1
Lompat Jauh  Perempuan Kelas 1 C142 ZURINA BT MOHD HISHAM KLANG 4.62 2
Lompat Jauh  Perempuan Kelas 1 F140 NIK IZLINA NIK ISMAIL PETALING 4.40 3
Lompat Jauh  Perempuan Kelas 1 A137 KUNESHINI SELVAN GOMBAK 4.22 4
Lompat Jauh  Perempuan Kelas 1 C132 PRISCILLA SHARMA NAIR KLANG 4.21 5
Lompat Jauh  Perempuan Kelas 1 K107 NORHIDAYU BT. RAMLE HULU SELANGOR 4.21 6
Lompat Jauh  Perempuan Kelas 1 J138 NURSHAZWANI BT SHAMSUDDIN HULU LANGAT 4.05 7
Lompat Jauh  Perempuan Kelas 1 J140 WAN ADLINN DIYANA BT WAN AHMAD KAMAL HULU LANGAT 4.02 8
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
Lontar Peluru Perempuan Kelas 1 F131 NURSYAIDAH RAMLI PETALING 10.87 1
Lontar Peluru Perempuan Kelas 1 F149 CHONG SOOK LING PETALING 8.61 2
Lontar Peluru Perempuan Kelas 1 C143 LOW JUN JIE KLANG 8.40 3
Lontar Peluru Perempuan Kelas 1 C144 RAJALUXMY A/P CHELLANNU KLANG 7.55 4
Lontar Peluru Perempuan Kelas 1 E136 SHALNEE NAIR KUALA SELANGOR 7.28 5
Lontar Peluru Perempuan Kelas 1 A140 HARPREET KAUR A/P JAGDISH SINGH GOMBAK 7.20 6
Lontar Peluru Perempuan Kelas 1 H137 SITI ZURAIDAH SEPANG 7.13 7
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
1500 Meter Perempuan Kelas 2 C235 SUBASHINNI A/P SIVAPERUMAL KLANG 5.38.9 1
1500 Meter Perempuan Kelas 2 F237 CHEANG CHERMAINE PETALING 5.44.7 2
1500 Meter Perempuan Kelas 2 F236 SHANTI ARMON PETALING 5.53.4 3
1500 Meter Perempuan Kelas 2 A235 REBEKAH A/P AROKIASAMY GOMBAK 6.05.0 4
1500 Meter Perempuan Kelas 2 C236 NG HUEY HSIEN KLANG 6.10.9 5
1500 Meter Perempuan Kelas 2 A235 REBEKAH A/P AROKIASAMY GOMBAK 6.15.9 7
1500 Meter Perempuan Kelas 2 E236 SIVASANGGARY A/P RAJOO KUALA SELANGOR 6.11.3 6
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
200 Meter Lari Berhalangan Lelaki  Kelas 2 J239 RAJA NURSHEENA BT RAJA AZHAR HULU LANGAT 31.6 1
200 Meter Lari Berhalangan Lelaki  Kelas 2 C234 YAP PEI LING KLANG 34.6 2
200 Meter Lari Berhalangan Lelaki  Kelas 2 F242 MELISA DE PETALING 35.3 3
200 Meter Lari Berhalangan Lelaki  Kelas 2 J240 SAKIRA BT SAMYADI HULU LANGAT 36.2 4
200 Meter Lari Berhalangan Lelaki  Kelas 2 A236 WONG KAR WEI GOMBAK 37.6 5
200 Meter Lari Berhalangan Lelaki  Kelas 2 A237 NUR SHUHADA BT SAMSUDIN GOMBAK 39.0 6
200 Meter Lari Berhalangan Lelaki  Kelas 2 G234 TAN KIAN KIAK SABAK BERNAM 42.4 7
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
3 Km Jalan Kaki Perempuan Kelas 2 A238 LEELAWATHY A/P SUBRAMANIAM GOMBAK 18.00.4 1
3 Km Jalan Kaki Perempuan Kelas 2 A239 SWAPNA A/P MANIAM GOMBAK 19.59.3 2
3 Km Jalan Kaki Perempuan Kelas 2 F246 ANDESMITA TANRIM PETALING 20.49.4 3
3 Km Jalan Kaki Perempuan Kelas 2 F245 LEE SU JEAN PETALING 21.00.6 4
3 Km Jalan Kaki Perempuan Kelas 2 J233 NORASHIKIN BT ISA HULU LANGAT 22.05.4 5
3 Km Jalan Kaki Perempuan Kelas 2 H338 PAVITHIRA A/P MARIMUTHU SEPANG 23.37.6 6
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
4x100 Meter lari berganti-ganti Perempuan Kelas 2 J HULU LANGAT HULU LANGAT 53.6 1
4x100 Meter lari berganti-ganti Perempuan Kelas 2 F PETALING PETALING 53.7 2
4x100 Meter lari berganti-ganti Perempuan Kelas 2 C KLANG KLANG 55.0 3
4x100 Meter lari berganti-ganti Perempuan Kelas 2 A GOMBAK GOMBAK 55.5 4
4x100 Meter lari berganti-ganti Perempuan Kelas 2 H SEPANG SEPANG 56.3 5
4x100 Meter lari berganti-ganti Perempuan Kelas 2 K HULU SELANGOR HULU SELANGOR 56.8 6
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
Lompat Kijang Lelaki Kelas 2 F231 SHALINI PETALING 10.89 1
Lompat Kijang Lelaki Kelas 2 J239 RAJA NURSHEENA BT RAJA AZHAR HULU LANGAT 10.69 2
Lompat Kijang Lelaki Kelas 2 A241 EEO HUI TING GOMBAK 9.95 3
Lompat Kijang Lelaki Kelas 2 C232 NURNAJWA BT MOKMIN KLANG 9.25 4
Lompat Kijang Lelaki Kelas 2 G231 MARYAM BT RUSNAN SABAK BERNAM 9.17 5
Lompat Kijang Lelaki Kelas 2 C234 YAP PEI LING KLANG 9.03 6
Lompat Kijang Lelaki Kelas 2 F235 JAMIE LEE ZI QIN PETALING 8.95 7
Lompat Kijang Lelaki Kelas 2 A242 ANIS BT ZAID GOMBAK 8.74 8
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
1500 Meter Perempuan  Kelas 3 C338 SRI SUGANYAA A/P NADARAJA KLANG 5.33.1 1
1500 Meter Perempuan  Kelas 3 E338 RAJESWARY RAMASAMY KUALA SELANGOR 5.36.7 2
1500 Meter Perempuan  Kelas 3 H332 ESTHER A/P PANNIR SELVAM SEPANG 5.41.9 3
1500 Meter Perempuan  Kelas 3 A334 AIMI HAZURA BT AMINUDDIN GOMBAK 5.43.5 4
1500 Meter Perempuan  Kelas 3 K305 SAFIANA BT. NORDIN HULU SELANGOR 5.51.3 5
1500 Meter Perempuan  Kelas 3 E337 YUWWANA PURGA KUALA SELANGOR 5.55.2 6
1500 Meter Perempuan  Kelas 3 H331 RAJESWARI A/P SEGAR SEPANG 6.01.3 7
1500 Meter Perempuan  Kelas 3 F337 NURHIDAYAH IDERIS PETALING 6.01.4 8
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
200 Meter Lari Berhalangan Lelaki  Kelas 3 J336 SITI FATIMAH BT REMEY HULU LANGAT 34.3 1
200 Meter Lari Berhalangan Lelaki  Kelas 3 A337 NORNAZLISSA NAZATY BT NORZELAN GOMBAK 34.7 2
200 Meter Lari Berhalangan Lelaki  Kelas 3 E332 NURUL ATIKA BT. BOHARI KUALA SELANGOR 36.2 3
200 Meter Lari Berhalangan Lelaki  Kelas 3 C334 NOR HASLIZA BT ROSLI KLANG 37.8 4
200 Meter Lari Berhalangan Lelaki  Kelas 3 F339 NURALINA SHAHIRAH PETALING 37.9 5
200 Meter Lari Berhalangan Lelaki  Kelas 3 F345 ZURAIDAH SUKREE PETALING 38.2 6
200 Meter Lari Berhalangan Lelaki  Kelas 3 A346 QUSTINA BT KAMARULZAMAN GOMBAK 40.1 7
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
4X100 Meter Lari Berganti-ganti Perempuan Kelas 3 C KLANG KLANG 55.7 1
4X100 Meter Lari Berganti-ganti Perempuan Kelas 3 F PETALING PETALING 55.7 2
4X100 Meter Lari Berganti-ganti Perempuan Kelas 3 J HULU LANGAT HULU LANGAT 56.4 3
4X100 Meter Lari Berganti-ganti Perempuan Kelas 3 E KUALA SELANGOR KUALA SELANGOR 57.4 4
4X100 Meter Lari Berganti-ganti Perempuan Kelas 3 A GOMBAK GOMBAK 57.7 5
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
Lempar Cakera Perempuan Kelas 3 F341 AGNES SU MIM HUI PETALING 28.63 1
Lempar Cakera Perempuan Kelas 3 A342 NAQIBAH GOMBAK 18.35 2
Lempar Cakera Perempuan Kelas 3 A343 NURSABRINA BT DOLLAH GOMBAK 17.50 3
Lempar Cakera Perempuan Kelas 3 D331 NUR AZIERA BT MOHD NORDIN KUALA LANGAT 16.95 4
Lempar Cakera Perempuan Kelas 3 H336 MARFUAH  ADILLAH  BT M. JAAFAR SEPANG 16.44 5
Lempar Cakera Perempuan Kelas 3 H335 NOR NABILA BT BAHAROM SEPANG 16.19 6
Lempar Cakera Perempuan Kelas 3 C337 SITI AISHAH KLANG 15.76 7
Lempar Cakera Perempuan Kelas 3 D334 SOH HUI SIN KUALA LANGAT 14.98 8
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
Lompat Kijang Perempuan Kelas 2 E331 SITI NORASHIKIN BT. ZAINUDIN KUALA SELANGOR 9.65 1
Lompat Kijang Perempuan Kelas 2 E333 SITI ZURINA ASYIQEEN KUALA SELANGOR 9.16 2
Lompat Kijang Perempuan Kelas 2 J339 NOREZZATI FARHANA BIN ISMAIL HULU LANGAT 8.79 3
Lompat Kijang Perempuan Kelas 2 A341 NUR ATHIRAH TAN BT MOHD RAFIE TAN GOMBAK 8.65 4
Lompat Kijang Perempuan Kelas 2 F339 NURALINA SHAHIRAH PETALING 8.43 5
Lompat Kijang Perempuan Kelas 2 F340 KIMBERLY YONG PETALING 7.79 6
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
4x100 Meter lari berganti-ganti Perempuan Kelas 4 A GOMBAK GOMBAK 56.8 1
4x100 Meter lari berganti-ganti Perempuan Kelas 4 C KLANG KLANG 58.5 1
4x100 Meter lari berganti-ganti Perempuan Kelas 4 C KLANG KLANG 57.1 2
4x100 Meter lari berganti-ganti Perempuan Kelas 4 A GOMBAK GOMBAK 59.6 2
4x100 Meter lari berganti-ganti Perempuan Kelas 4 F PETALING PETALING 57.3 3
4x100 Meter lari berganti-ganti Perempuan Kelas 4 H SEPANG SEPANG 61.2 3
4x100 Meter lari berganti-ganti Perempuan Kelas 4 K HULU SELANGOR HULU SELANGOR 57.6 4
4x100 Meter lari berganti-ganti Perempuan Kelas 4 K HULU SELANGOR HULU SELANGOR 61.3 4
4x100 Meter lari berganti-ganti Perempuan Kelas 4 J HULU LANGAT HULU LANGAT 58.6 5
4x100 Meter lari berganti-ganti Perempuan Kelas 4 H SEPANG SEPANG 59.4 6
4x100 Meter lari berganti-ganti Perempuan Kelas 4 G SABAK BERNAM SABAK BERNAM 61.0 7
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
Lompat Jauh Perempuan Kelas 5 J532 FARAH FAZIRA BT MOHAMMAD HULU LANGAT 4.01 1
Lompat Jauh Perempuan Kelas 5 C535 ANEESA BT JAMIL KLANG 3.84 2
Lompat Jauh Perempuan Kelas 5 H539 GOH YAN YING SEPANG 3.73 3
Lompat Jauh Perempuan Kelas 5 F537 NABILA MOHD IZHAR PETALING 3.60 4
Lompat Jauh Perempuan Kelas 5 E532 NORISMAYANA BT YUSOF KUALA SELANGOR 3.54 5
Lompat Jauh Perempuan Kelas 5 D532 WEE SIEW PENG KUALA LANGAT 3.50 6
Lompat Jauh Perempuan Kelas 5 A532 NURSYAMIM ADILA BT SELAMAT GOMBAK 3.41 7
Lompat Jauh Perempuan Kelas 5 J535 SITI AISHAH BT HAZNI HULU LANGAT 3.38 8
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
HEPTATHLON C121 SHAHFI AMIRUL B. MOHD SHAHABUDIN KLANG 3931 1
HEPTATHLON F128 JOHAN HALIM PETALING 3492 2
HEPTATHLON F127 LO JO ZHENG PETALING 3382 3
HEPTATHLON A114 MUHAMMAD SYAKIR HARIS B. MAZLAN GOMBAK 3064 4
HEPTATHLON E100 V.THIRUSELVAM KUALA SELANGOR 2789 5
HEPTATHLON A115 CHAI MING SOON GOMBAK 2561 6
HEPTATHLON C116 MOHD HAFIZ B. ABDUL JALIL KLANG 2111 7
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
PENTATHLON F135 ROSHIDAH DAHLAN PETALING 1868 1
PENTATHLON F142 LOW JUN JIE PETALING 1759 2
PENTATHLON A143 SHARIFAH NUR ASHIKIN BT SYED TAHAR GOMBAK 1484 3
PENTATHLON A144 NURUL ATIKA BT. BOHARI GOMBAK 1156 4
PENTATHLON E137 S.SARASWATI KUALA SELANGOR 627 5
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
Lompat Jauh Lelaki Kelas 2 K205 MOHD HASRI B. HASSAN HULU SELANGOR 5.98 1
Lompat Jauh Lelaki Kelas 2 F204 MOHD ZAKI JAMIL PETALING 5.86 2
Lompat Jauh Lelaki Kelas 2 J205 MUHAMMAD SHAMIL B SABARUDIN HULU LANGAT 5.85 3
Lompat Jauh Lelaki Kelas 2 H205 IZZAT FARIS B MOHD SHARIF SEPANG 5.59 4
Lompat Jauh Lelaki Kelas 2 A209 MOHAMMAD TAUFIK BIN AINI GOMBAK 5.46 5
Lompat Jauh Lelaki Kelas 2 G208 LEE TIONG SABAK BERNAM 5.42 6
Lompat Jauh Lelaki Kelas 2 A210 MUHAMMAD AL-AMIN GOMBAK 5.42 7
Lompat Jauh Lelaki Kelas 2 H204 MUHAMMAD SUHAIMI B SUIB SEPANG 5.40 8
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
Lompat Jauh Perempuan Kelas 2 F231 SHALINI PETALING 5.03 1
Lompat Jauh Perempuan Kelas 2 C231 CHAN JOE ANN KLANG 4.41 2
Lompat Jauh Perempuan Kelas 2 G231 MARYAM BT RUSNAN SABAK BERNAM 4.28 3
Lompat Jauh Perempuan Kelas 2 K207 NORFATEHA BT. ROSLI HULU SELANGOR 4.14 4
Lompat Jauh Perempuan Kelas 2 A241 EEO HUI TING GOMBAK 4.11 5
Lompat Jauh Perempuan Kelas 2 F238 NUR HIDAYAH MERI PETALING 4.00 6
Lompat Jauh Perempuan Kelas 2 A242 ANIS BT ZAID GOMBAK 3.84 7
Lompat Jauh Perempuan Kelas 2 C232 NURNAJWA BT MOKMIN KLANG 3.78 8
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
200 Meter Lelaki Kelas 1 F101 THOMAS LIAN TZE MING PETALING 22.5 1
200 Meter Lelaki Kelas 1 J105 MOHD HAZWAN BIN ABDUL RAHMAN HULU LANGAT 22.5 2
200 Meter Lelaki Kelas 1 F102 LOW CHEE CHUNG PETALING 22.5 3
200 Meter Lelaki Kelas 1 H102 SYED AHMAD NAUFAL SEPANG 22.7 4
200 Meter Lelaki Kelas 1 J104 MOHD ARBAIN B MOHD NAZRI HULU LANGAT 23.6 5
200 Meter Lelaki Kelas 1 A118 SYED MOHD DANIEL BIN SYED MUSTAPHA KAMAL GOMBAK 24.0 6
200 Meter Lelaki Kelas 1 K103 MOHD AMIRUDDIN B. ABD. AZIZ HULU SELANGOR 24.0 7
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
200 Meter Lelaki Kelas 2 H201 KHAMARUL ASHRAAF B ARIF SEPANG 23.7 1
200 Meter Lelaki Kelas 2 A203 NOR HALIMAN BIN NOR HALIM GOMBAK 24.3 2
200 Meter Lelaki Kelas 2 F200 MOHD FAZLIN PETALING 24.3 3
200 Meter Lelaki Kelas 2 A201 MUHAMMAD ALMUSSAWIR BIN SESI BURHAN GOMBAK 24.4 4
200 Meter Lelaki Kelas 2 J210 MUHAMAD SHAHRUL MUSTAQIM B NORDIN HULU LANGAT 25.1 5
200 Meter Lelaki Kelas 2 J202 FALIQ AIMAN B ROHAIZAN HULU LANGAT 25.5 6
200 Meter Lelaki Kelas 2 C201 MUHAMMAD SAFIUDDIN B MHD SABOHI KLANG 25.8 7
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
200 Meter Lelaki Kelas 3 C310 YOGESWARAN A/L CHANDRASEGARAN KLANG 24.0 1
200 Meter Lelaki Kelas 3 F301 RAMESH SEMBAN PETALING 24.1 2
200 Meter Lelaki Kelas 3 E301 TAN KAH BAN KUALA SELANGOR 24.7 3
200 Meter Lelaki Kelas 3 F302 JAMAL MOHD RAZALI PETALING 25.0 4
200 Meter Lelaki Kelas 3 C309 MUHAMMAD FATHI B ISHAK KLANG 25.1 5
200 Meter Lelaki Kelas 3 K302 NG THIAM SOON HULU SELANGOR 25.7 6
200 Meter Lelaki Kelas 3 K303 MOHD SHAHRULAKHBAR B. ZAKARIA HULU SELANGOR 26.0 7
200 Meter Lelaki Kelas 3 A314 MUGILLAN A/L VIGNESVARAN GOMBAK 26.2 8
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
200 Meter Lelaki Kelas 4 J402 DEDIK B SALIM HULU LANGAT 27.4 1
200 Meter Lelaki Kelas 4 G401 MOHD. KHAIRUL AZHAR B. MOHD. YUSOF SABAK BERNAM 27.7 2
200 Meter Lelaki Kelas 4 C401 SIEW YONG CHANG KLANG 27.8 3
200 Meter Lelaki Kelas 4 D401 MUHD DANIEL BIN MOKHTAR KUALA LANGAT 27.8 4
200 Meter Lelaki Kelas 4 H401 HANIF HAZIM B. AZIMAN SEPANG 28.0 5
200 Meter Lelaki Kelas 4 D402 TEO YOW WANG KUALA LANGAT 28.1 6
200 Meter Lelaki Kelas 4 F410 SIVANESAN GANESAN PETALING 29.0 7
200 Meter Lelaki Kelas 4 J407 MUHAMAD TAUFIQQURAHMAN HULU LANGAT 29.3 8
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
200 Meter Lelaki Kelas 5 F507 MOHAMED YAAKUB HAJA NAJMUDEEN PETALING 29.0 1
200 Meter Lelaki Kelas 5 A501 SAIPUTRA BIN MOHD NUR GOMBAK 29.1 2
200 Meter Lelaki Kelas 5 K503 MOHD ASYRAF B. YAMIN HULU SELANGOR 29.2 3
200 Meter Lelaki Kelas 5 H502 DINIE AKMAL B. MOHAMAD SEPANG 30.2 4
200 Meter Lelaki Kelas 5 F508 THUM TAT SHING PETALING 30.3 5
200 Meter Lelaki Kelas 5 J502 AHMAD HUSNI AMIR BIN MOHD HAZLI HULU LANGAT 30.5 6
200 Meter Lelaki Kelas 5 E504 MOHD ANUAR B. OSMAN KUALA SELANGOR 30.6 7
200 Meter Lelaki Kelas 5 A503 MOHD ARIF BIN MOHD ANWAR GOMBAK 30.7 8
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
200 Meter Perempuan Kelas 1 C131 ANNA JOY TAN KLANG 28.2 1
200 Meter Perempuan Kelas 1 J140 WAN ADLINN DIYANA BT WAN AHMAD KAMAL HULU LANGAT 28.2 2
200 Meter Perempuan Kelas 1 J136 NOR'AMIRAH BT IMRAN HULU LANGAT 28.2 3
200 Meter Perempuan Kelas 1 F133 RINA CHEW KAH YEN PETALING 28.7 4
200 Meter Perempuan Kelas 1 E131 P.PARAMESWARI KUALA SELANGOR 29.0 5
200 Meter Perempuan Kelas 1 A131 NOOR ZULAIKHA BT AMINUDIN ZAKI GOMBAK 30.5 6
200 Meter Perempuan Kelas 1 C133 THARUSHINI KLANG 30.5 7
200 Meter Perempuan Kelas 1 D134 THIVINIA A/P VELU KUALA LANGAT 31.9 8
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
200 Meter Perempuan Kelas 2 E234 THILAGAWATHY KUALA SELANGOR 28.2 1
200 Meter Perempuan Kelas 2 F232 TANG WEI LING PETALING 28.5 2
200 Meter Perempuan Kelas 2 C237 RAJA NORSHARINA BT RAJA SHABUDDIN KLANG 28.8 3
200 Meter Perempuan Kelas 2 F234 PRISCILLA TAY ERN YING PETALING 29.2 4
200 Meter Perempuan Kelas 2 J232 NOOR DIANA BT ABDUL FATAH HULU LANGAT 29.6 5
200 Meter Perempuan Kelas 2 J236 NURUL AFIQAH BT SELAMAT HULU LANGAT 29.8 6
200 Meter Perempuan Kelas 2 A233 NUR ATIKAH BT NUSMAN SYAH GOMBAK 29.9 7
200 Meter Perempuan Kelas 2 A231 KONG HUI KUAN GOMBAK 30.1 8
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
200 Meter Perempuan Kelas 3 J331 KALAIYARASI A/P ARUJUNAN HULU LANGAT 28.5 1
200 Meter Perempuan Kelas 3 K306 FATIN NABILAH BT SALEH HULU SELANGOR 28.6 2
200 Meter Perempuan Kelas 3 C331 ASHAH A/L PONNIAH KLANG 28.8 3
200 Meter Perempuan Kelas 3 F331 MOO YEE TENG PETALING 29.6 4
200 Meter Perempuan Kelas 3 E334 ZULAKHA BT. ABD. MUTALIB KUALA SELANGOR 29.7 5
200 Meter Perempuan Kelas 3 E335 NORATIQAH BT. MUHAINI KUALA SELANGOR 30.1 6
200 Meter Perempuan Kelas 3 F332 SHAWNA REKSHMY DDHARAH PETALING 30.4 7
200 Meter Perempuan Kelas 3 D336 THANALETCHUMY A/P SUKUMARAN KUALA LANGAT 31.3 8
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
200 Meter Perempuan Kelas 4 K407 SYAZWANI BT. SALLEH HULU SELANGOR 28.0 1
200 Meter Perempuan Kelas 4 C432 NAGESWARI A/P MANOKARAN KLANG 30.3 2
200 Meter Perempuan Kelas 4 C433 NOR SHAHIRAH HAKIMI BT NAZID KLANG 30.5 3
200 Meter Perempuan Kelas 4 A436 NUR MAISARAH BT AHMAD GOMBAK 30.8 4
200 Meter Perempuan Kelas 4 A438 SURIANTI BT KASSIM GOMBAK 31.1 5
200 Meter Perempuan Kelas 4 F435 MICHELLEE YEOH JIA VERM PETALING 31.2 6
200 Meter Perempuan Kelas 4 G431 TAN ZI QIAN SABAK BERNAM 31.2 7
200 Meter Perempuan Kelas 4 F431 GOH CHING NING PETALING 32.4 8
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
200 Meter Perempuan Kelas 5 C531 ADLINA BT ABDUL WAHAB KLANG 30.5 1
200 Meter Perempuan Kelas 5 J532 FARAH FAZIRA BT MOHAMMAD HULU LANGAT 30.5 2
200 Meter Perempuan Kelas 5 E531 NOZILA BT. TEGUH KUALA SELANGOR 31.2 3
200 Meter Perempuan Kelas 5 F533 NURLIYANA AMIRA THAMZIL PETALING 31.9 4
200 Meter Perempuan Kelas 5 K507 IMAN ATHIRA BT. LAILY HULU SELANGOR 32.0 5
200 Meter Perempuan Kelas 5 J533 JOANNE FERNANDEZ HULU LANGAT 32.3 6
200 Meter Perempuan Kelas 5 C532 ANNUR SYAZWANI BT HABIB KLANG 32.4 7
200 Meter Perempuan Kelas 5 F531 CHAN YONG PING PETALING 32.8 8
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
4X200 Meter Lari Berganti-ganti Lelaki Kelas 4 D KUALA LANGAT KUALA LANGAT 1.51.0 1
4X200 Meter Lari Berganti-ganti Lelaki Kelas 4 F PETALING PETALING 1.51.1 2
4X200 Meter Lari Berganti-ganti Lelaki Kelas 4 C KLANG KLANG 1.52.8 3
4X200 Meter Lari Berganti-ganti Lelaki Kelas 4 J HULU LANGAT HULU LANGAT 1.53.3 4
4X200 Meter Lari Berganti-ganti Lelaki Kelas 4 K HULU SELANGOR HULU SELANGOR 1.55.6 5
4X200 Meter Lari Berganti-ganti Lelaki Kelas 4 A GOMBAK GOMBAK 1.57.4 6
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
4X200 Meter Lari Berganti-ganti Lelaki Kelas 5 F PETALING PETALING 1.59.1 1
4X200 Meter Lari Berganti-ganti Lelaki Kelas 5 C KLANG KLANG 2.01.3 2
4X200 Meter Lari Berganti-ganti Lelaki Kelas 5 A GOMBAK GOMBAK 2.01.3 3
4X200 Meter Lari Berganti-ganti Lelaki Kelas 5 H SEPANG SEPANG 2.01.9 4
4X200 Meter Lari Berganti-ganti Lelaki Kelas 5 K HULU SELANGOR HULU SELANGOR 2.02.6 5
4X200 Meter Lari Berganti-ganti Lelaki Kelas 5 J HULU LANGAT HULU LANGAT 2.05.4 6
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
4X200 Meter Lari Berganti-ganti Perempuan Kelas 4 F PETALING PETALING 2.04.3 1
4X200 Meter Lari Berganti-ganti Perempuan Kelas 4 K HULU SELANGOR HULU SELANGOR 2.06.7 2
4X200 Meter Lari Berganti-ganti Perempuan Kelas 4 H SEPANG SEPANG 2.07.2 3
4X200 Meter Lari Berganti-ganti Perempuan Kelas 4 C KLANG KLANG 2.07.9 4
4X200 Meter Lari Berganti-ganti Perempuan Kelas 4 J HULU LANGAT HULU LANGAT 2.08.2 5
4X200 Meter Lari Berganti-ganti Perempuan Kelas 4 A GOMBAK GOMBAK 2.09.7 6
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
4X200 Meter Lari Berganti-ganti Perempuan Kelas 5 J HULU LANGAT HULU LANGAT 2.06.4 1
4X200 Meter Lari Berganti-ganti Perempuan Kelas 5 C KLANG KLANG 2.07.5 2
4X200 Meter Lari Berganti-ganti Perempuan Kelas 5 A GOMBAK GOMBAK 2.11.3 3
4X200 Meter Lari Berganti-ganti Perempuan Kelas 5 H SEPANG SEPANG 2.12.4 4
4X200 Meter Lari Berganti-ganti Perempuan Kelas 5 F PETALING PETALING 2.13.5 5
4X200 Meter Lari Berganti-ganti Perempuan Kelas 5 K HULU SELANGOR HULU SELANGOR 2.15.4 6
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
4X400 Meter Lari Berganti-ganti Lelaki Kelas 1 F PETALING PETALING 3.32.5 1
4X400 Meter Lari Berganti-ganti Lelaki Kelas 1 J HULU LANGAT HULU LANGAT 3.35.2 2
4X400 Meter Lari Berganti-ganti Lelaki Kelas 1 C KLANG KLANG 3.39.0 3
4X400 Meter Lari Berganti-ganti Lelaki Kelas 1 A GOMBAK GOMBAK 3.47.0 4
4X400 Meter Lari Berganti-ganti Lelaki Kelas 1 D KUALA LANGAT KUALA LANGAT 3.52.6 5
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
4X400 Meter Lari Berganti-ganti Lelaki Kelas 2 F PETALING PETALING 3.38.8 1
4X400 Meter Lari Berganti-ganti Lelaki Kelas 2 H SEPANG SEPANG 3.42.8 2
4X400 Meter Lari Berganti-ganti Lelaki Kelas 2 A GOMBAK GOMBAK 3.45.3 3
4X400 Meter Lari Berganti-ganti Lelaki Kelas 2 C KLANG KLANG 3.46.1 4
4X400 Meter Lari Berganti-ganti Lelaki Kelas 2 K HULU SELANGOR HULU SELANGOR 3.58.5 5
4X400 Meter Lari Berganti-ganti Lelaki Kelas 2 J HULU LANGAT HULU LANGAT 4.07.1 6
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
4X400 Meter Lari Berganti-ganti Lelaki Kelas 3 F PETALING PETALING 3.49.8 1
4X400 Meter Lari Berganti-ganti Lelaki Kelas 3 A GOMBAK GOMBAK 3.58.8 2
4X400 Meter Lari Berganti-ganti Lelaki Kelas 3 C KLANG KLANG 4.02.7 3
4X400 Meter Lari Berganti-ganti Lelaki Kelas 3 J HULU LANGAT HULU LANGAT 4.10.6 4
4X400 Meter Lari Berganti-ganti Lelaki Kelas 3 D KUALA LANGAT KUALA LANGAT 4.24.7 5
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
4X400 Meter Lari Berganti-ganti Perempuan Kelas 1 F PETALING PETALING 4.30.0 1
4X400 Meter Lari Berganti-ganti Perempuan Kelas 1 J HULU LANGAT HULU LANGAT 4.37.4 2
4X400 Meter Lari Berganti-ganti Perempuan Kelas 1 E KUALA SELANGOR KUALA SELANGOR 4.41.7 3
4X400 Meter Lari Berganti-ganti Perempuan Kelas 1 C KLANG KLANG 4.44.4 4
4X400 Meter Lari Berganti-ganti Perempuan Kelas 1 D KUALA LANGAT KUALA LANGAT 4.49.4 5
4X400 Meter Lari Berganti-ganti Perempuan Kelas 1 A GOMBAK GOMBAK 4.50.9 6
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
4X400 Meter Lari Berganti-ganti Perempuan Kelas 2 C KLANG KLANG 4.33.5 1
4X400 Meter Lari Berganti-ganti Perempuan Kelas 2 F PETALING PETALING 4.36.7 2
4X400 Meter Lari Berganti-ganti Perempuan Kelas 2 E KUALA SELANGOR KUALA SELANGOR 4.46.2 3
4X400 Meter Lari Berganti-ganti Perempuan Kelas 2 J HULU LANGAT HULU LANGAT 4.47.0 4
4X400 Meter Lari Berganti-ganti Perempuan Kelas 2 K HULU SELANGOR HULU SELANGOR 4.55.4 5
4X400 Meter Lari Berganti-ganti Perempuan Kelas 2 A GOMBAK GOMBAK 4.59.8 6
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
4X400 Meter Lari Berganti-ganti Perempuan Kelas 3 F PETALING PETALING 4.35.2 1
4X400 Meter Lari Berganti-ganti Perempuan Kelas 3 J HULU LANGAT HULU LANGAT 4.43.2 2
4X400 Meter Lari Berganti-ganti Perempuan Kelas 3 E KUALA SELANGOR KUALA SELANGOR 4.47.3 3
4X400 Meter Lari Berganti-ganti Perempuan Kelas 3 A GOMBAK GOMBAK 4.48.7 4
4X400 Meter Lari Berganti-ganti Perempuan Kelas 3 D KUALA LANGAT KUALA LANGAT 4.52.1 5
4X400 Meter Lari Berganti-ganti Perempuan Kelas 3 C KLANG KLANG 4.59.4 6
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
Merejam Lembing Lelaki Kelas 3 E304 AMSURI B. SABTU KUALA SELANGOR 38.62 1
Merejam Lembing Lelaki Kelas 3 C301 NAZRUL B MUSA KLANG 34.91 2
Merejam Lembing Lelaki Kelas 3 F307 AMIRUL FARID BIN A TALIB PETALING 32.28 3
Merejam Lembing Lelaki Kelas 3 G304 MUHD. FARID B. MOHD. NGALI SABAK BERNAM 31.50 4
Merejam Lembing Lelaki Kelas 3 F308 LAI TECK YAM PETALING 29.44 5
Merejam Lembing Lelaki Kelas 3 A312 SYED FAIZ GOMBAK 29.02 6
Merejam Lembing Lelaki Kelas 3 K304 TAN YONG SENG HULU SELANGOR 26.91 7
Merejam Lembing Lelaki Kelas 3 J315 THEVARAH A/L CHINAYAH HULU LANGAT 24.45 8
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
Merejam Lembing Lelaki Kelas 2 F247 SARINA ARABALI PETALING 23.00 1
Merejam Lembing Lelaki Kelas 2 H238 LIM  WEN  NEE SEPANG 21.70 2
Merejam Lembing Lelaki Kelas 2 A231 KONG HUI KUAN GOMBAK 19.90 3
Merejam Lembing Lelaki Kelas 2 C240 NOOR DALILA FARHANA BT MUSA KLANG 18.43 4
Merejam Lembing Lelaki Kelas 2 F240 NURUL KHALIESHA PETALING 15.40 5
Merejam Lembing Lelaki Kelas 2 E233 ASRIZAH TUKIRAN KUALA SELANGOR 14.96 6
KODACARA NOPESERTA NAMA DAERAH CATATAN KEDUDUKAN
Merejam Lembing Lelaki Kelas 3 C335 SAIDATUL NAFISAH KLANG 21.04 1
Merejam Lembing Lelaki Kelas 3 D331 NUR AZIERA BT MOHD NORDIN KUALA LANGAT 20.71 2
Merejam Lembing Lelaki Kelas 3 C333 NORZUBAIDATUL YATIMA KLANG 19.11 3
Merejam Lembing Lelaki Kelas 3 A344 NURUL SYARIZA BT ABD AZIZ GOMBAK 17.79 4
Merejam Lembing Lelaki Kelas 3 F341 AGNES SU MIM HUI PETALING 17.73 5
Merejam Lembing Lelaki Kelas 3 K307 NOR ASRIKA BT NOR CAHAYA HULU SELANGOR 17.08 6
Merejam Lembing Lelaki Kelas 3 F342 STEPHANIE SIA PETALING 13.31 7

KEMBALI