Make your own free website on Tripod.com
LAPORAN KEPUTUSAN
KEJOHANAN OLAHRAGA MSSD (MENENGAH) KLANG 2006
KELOLAAN SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH, KLANG
ACARA 100 METER LELAKI KELAS 1 BAWAH 18 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA AA102 11.62 S R.PRAVIN A/L RAMUDARAM SMK RAJA MAHADI
KEDUA J102 11.65 S MOHD. IKHWAN B. TENGKU DASWIN  SMK KAMPONG JAWA
KETIGA HH101 11.68 S WONG CHIA TAT SM CHUNG HUA (P)
KEEMPAT M100 11.83 S SRI BALAKUMARAN SMK MERU
ACARA 200 METER LELAKI KELAS 1 BAWAH 18 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA AA102 24.2 S R.PRAVIN A/L RAMUDARAM SMK RAJA MAHADI
KEDUA F104 24.2 S LUKESH KUMAR A/L MURUGIAH SMK JALAN KEBUN
KETIGA J104 24.4 S MUHD. SYAFIQ B. JAMALUDIN SMK KAMPONG JAWA
KEEMPAT J102 25.0 S MOHD. IKHWAN B. TENGKU DASWIN  SMK KAMPONG JAWA
ACARA 400 METER LELAKI KELAS 1 BAWAH 18 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA T103 51.9 S( R )  JAMES A/L RAMISH SMK TENGKU IDRIS SHAH
KEDUA N101 56.00 S GUNALAN A/L RAGOO SMK SRI ANDALAS
KETIGA N100 56.30 S JEGAN A/L BASKARAN SMK SRI ANDALAS
KEEMPAT T102 58.60 S THIAGU A/L NAGUMANALAN SMK TENGKU IDRIS SHAH
ACARA 800 METER LELAKI KELAS 1 BAWAH 18 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA T103 2.03.90 S JAMES A/L RAMISH SMK TENGKU IDRIS SHAH
KEDUA N101 2.15.40 S GUNALAN A/L RAGOO SMK SRI ANDALAS
KETIGA P102 2.15.90 S MOHD NOOR HAMBALI SMK PENDAMARAN JAYA
KEEMPAT GG107 2.17.10 S LEE SHEN YEU SMKC HIN HUA
ACARA 1500 METER LELAKI KELAS 1 BAWAH 18 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA T103 2.03:9 S JAMES A/L RAMISH SMK TENGKU IDRIS SHAH
KEDUA T105 2.15:4 S THIRUMURUGAN A/L VEERAN SMK TENGKU IDRIS SHAH
KETIGA D103 2.15:9 S GOKULA KRISHNAN A/L ARUMUGAM SMK DATO HAMZAH
KEEMPAT D102 2.17:1 S VASONTHAN A/L SUBRAMANIAM SMK DATO HAMZAH
ACARA 5000 METER TERBUKA LELAKI
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA T105 16.52.7 S THIRUMURUGAN A/L VEERAN SMK TENGKU IDRIS SHAH
KEDUA PP106 17.47.4 S KAVITHASAN KRISNASAMY SMK SUNGAI KAPAR INDAH
KETIGA T106 18.34.3 S CHARANBABU A/L ANODHAM SMK TENGKU IDRIS SHAH
KEEMPAT U106 19.33.3 S G. LOOVENDER SMK KLANG UTAMA
LAPORAN KEPUTUSAN
KEJOHANAN OLAHRAGA MSSD (MENENGAH) KLANG 2006
KELOLAAN SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH, KLANG
ACARA 110 METER LARI BERPAGAR LELAKI KELAS 1 BAWAH 18 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA J100 15.3 S ( R ) SHAHFI AMIRUL B. MOHD. SHAHABUDIN SMK KAMPONG JAWA
KEDUA DD103 16.2 S EMIRDANIAL BIN ABD MAJID SMK TINGGI KLANG
KETIGA F102 17.5 S MUHAMMAD SYAZWAN B. SYUKOR SMK JALAN KEBUN
KEEMPAT X106 17.9 S SHEIKH OMAR SHEIKH MUHAMAD SMK TENGKU AMPUAN JEMAAH
ACARA 400 METER LARI BERPAGAR LELAKI KELAS 1 BAWAH 18 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA J100 62.9 S SHAHFI AMIRUL B. MOHD. SHAHABUDIN SMK KAMPONG JAWA
KEDUA U107 64.5 S S. PRABHAKARAN SMK KLANG UTAMA
KETIGA GG104 64.8 S SIOW WOON SING SMKC HIN HUA
KEEMPAT U104 65.0 S M.MAGESWARAN SMK KLANG UTAMA
ACARA 3000 METER BERHALANGAN LELAKI KELAS 1 BAWAH 18 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA T105 10.49:9 S THIRUMURUGAN A/L VEERAN SMK TENGKU IDRIS SHAH
KEDUA PP106 11.23:70 S KAVITHASAN KRISNASAMY SMK SUNGAI KAPAR INDAH
KETIGA D101 11.59:50 S STEVEN RAJ A/L ARUTHEOMONY    SMK DATO HAMZAH
KEEMPAT T106 12.13:10 S CHARANBABU A/L ANODHAM SMK TENGKU IDRIS SHAH
ACARA 10 KILOMETER  JALAN KAKI LELAKI KELAS 1 BAWAH 18 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA D101 1.07.19 S STEVEN RAJ A/L ARUTHEOMONY    SMK DATO HAMZAH
KEDUA D100 1.16.05 S YOGANATHAN A/L KOLANDAVELU SMK DATO HAMZAH
KETIGA GG106 1.16.41 S BOO MING CHEONG SMKC HIN HUA
KEEMPAT T108 1.16.44 S SARAVANAN A/L BALAKRISHNAN SMK TENGKU IDRIS SHAH
ACARA LOMPAT TINGGI LELAKI KELAS 1 BAWAH 18 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA HH109 1.74M CHEW KONG WEI SM CHUNG HUA (P)
KEDUA HH106 1.71M SEE CHUAN JIE SM CHUNG HUA (P)
KETIGA GG106 1.68M BOO MING CHEONG SMKC HIN HUA
KEEMPAT T108 1.65M SARAVANAN A/L BALAKRISHNAN SMK TENGKU IDRIS SHAH
ACARA LOMPAT JAUH LELAKI KELAS 1 BAWAH 18 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA GG114 6.18M LEE SUEY HAUR SMKC HIN HUA
KEDUA F102 5.97M MUHAMMAD SYAZWAN B. SYUKOR SMK JALAN KEBUN
KETIGA J104 5.66M MUHD. SYAFIQ B. JAMALUDIN SMK KAMPONG JAWA
KEEMPAT W115 5.62M AHMAD HELMI SMK SRI ANDALAS
MUKA SURAT 2
AJK STATISTIK SK TELOK PULAI
LAPORAN KEPUTUSAN
KEJOHANAN OLAHRAGA MSSD (MENENGAH) KLANG 2006
KELOLAAN SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH, KLANG
ACARA LOMPAT KIJANG LELAKI KELAS 1 BAWAH 18 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA HH107 11.88 M TAN ZHUNG YEW SM CHUNG HUA (P)
KEDUA HH106 11.67 M SEE CHUAN JIE SM CHUNG HUA (P)
KETIGA J104 11.60 M MUHD. SYAFIQ B. JAMALUDIN SMK KAMPONG JAWA
KEEMPAT BB106 11.32 M SHAIKH MOHAMMAD BIN SHAKIR SMK TEKNIK KLANG
ACARA LONTAR PELURU LELAKI KELAS 1 BAWAH 18 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA GG108 11.37 M YONG YAN HAN SMKC HIN HUA
KEDUA D110 9.43 M MOHD FALIQ BIN CHE ADENI SMK DATO HAMZAH
KETIGA HH105 9.41 M HAR ZHI XIANG SM CHUNG HUA (P)
KEEMPAT HH110 9.33 M WONG HAN FEI SM CHUNG HUA (P)
ACARA LEMPAR CAKERA LELAKI KELAS 1 BAWAH 18 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA GG108 35.5M YONG YAN HAN SMKC HIN HUA
KEDUA Y105 30.48M MOHD IZWAN  SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH
KETIGA GG116 27.25M CHENG HENG SIANG SMKC HIN HUA
KEEMPAT HH105 27.12M HAR ZHI XIANG SM CHUNG HUA (P)
ACARA REJAM LEMBING LELAKI KELAS 1 BAWAH 18 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA J100 40.1 SHAHFI AMIRUL B. MOHD. SHAHABUDIN SMK KAMPONG JAWA
KEDUA U113 36.84 NERAZWAN SMK KLANG UTAMA
KETIGA Y105 36.64 MOHD IZWAN  SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH
KEEMPAT GG117 36.52 CHEE KAR WEE SMKC HIN HUA
ACARA 4X100 METER LELAKI KELAS 1 BAWAH 18 TAHUN
TEMPAT KOD MASA NAMA SEKOLAH
PERTAMA J 46.0 S ( R ) SMK KAMPONG JAWA
KEDUA DD 47.4 S  SMK TINGGI KLANG
KETIGA K 47.5 S KISAS
KEEMPAT HH 47.5 S SM CHUNG HUA (P)
ACARA 4X400 METER LELAKI KELAS 1 BAWAH 18 TAHUN
TEMPAT KOD MASA NAMA SEKOLAH
PERTAMA T 3.45.7 S SMK TENGKU IDRIS SHAH
KEDUA J 3.48.0 S SMK KAMPONG JAWA
KETIGA GG 3.51.0 S SM HIN HUA (P)
KEEMPAT AA 3.52.7 S SMK RAJA MAHADI
LAPORAN KEPUTUSAN
KEJOHANAN OLAHRAGA MSSD (MENENGAH) KLANG 2006
KELOLAAN SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH, KLANG
ACARA 100 METER LELAKI KELAS 2 BAWAH 15 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA J122 11.57 MUHAMMAD SAFIUDDIN B. MOHD. SABOHI SMK KAMPONG JAWA
KEDUA NN123 11.95 NOOR SAFRIL B. NOOR AIDIL SMK BUKIT KEMUNING
KETIGA AA123 12.13 DHIRISHAN A/L RAVEENTHIRAN SMK RAJA MAHADI
KEEMPAT H121 12.29 GAN SING HOW SMJK KWANG HUA
ACARA 200 METER LELAKI KELAS 2 BAWAH 15 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA J122 25.1 S MUHAMMAD SAFIUDDIN B. MOHD. SABOHI SMK KAMPONG JAWA
KEDUA AA123 25.7 S DHIRISHAN A/L RAVEENTHIRAN SMK RAJA MAHADI
KETIGA DD120 25.7 S THESIGANRAJ A/L VELUMURUGA SMK TINGGI KLANG
KEEMPAT H121 25.9 S GAN SING HOW SMJK KWANG HUA
ACARA 400 METER LELAKI KELAS 2 BAWAH 15 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA AA123 56.3 S DHIRISHAN A/L RAVEENTHIRAN SMK RAJA MAHADI
KEDUA AA125 57.5 S KEESHEND A/L MANOGAR SMK RAJA MAHADI
KETIGA M120 59.8 S MOHD ZUBIR B. ZILMAN SMK MERU
KEEMPAT S122 62.0 S ALEXAN MICHAEL SMK SRI ISTANA
ACARA 800 METER LELAKI KELAS 2 BAWAH 15 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA T124 2.21.3 S VISHNUBALAN A/L SARAWANESW A.. SMK TENGKU IDRIS SHAH
KEDUA M120 2.24.7 S MOHD ZUBIR B. ZILMAN SMK MERU
KETIGA H120 2.24.8 S CHONG JANG FUNG SMJK KWANG HUA
KEEMPAT W120 2.30.0 S MUHAMMAD NAZHARUL MISHAR SMK TELOK GADONG
ACARA 1500 METER LELAKI KELAS 2 BAWAH 15 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA T126 4.58.9 NAVANEETHAN KRISHNAN SMK TENGKU IDRIS SHAH
KEDUA Y121 4.59.4 MUHAMMAD ASLAM SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH
KETIGA Y120 4.59.7 TIMOTHY HENG SI ZHENG SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH
KEEMPAT H120 4.60.9 CHONG JANG FUNG SMJK KWANG HUA
LAPORAN KEPUTUSAN
KEJOHANAN OLAHRAGA MSSD (MENENGAH) KLANG 2006
KELOLAAN SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH, KLANG
ACARA 110 METER LARI BERPAGAR LELAKI KELAS 2 BAWAH 15 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA J120 16.04 S ( R ) ABDUL RAZZAK B. ABD. RAHIM SMK KAMPONG JAWA
KEDUA F126 18.1 S MUHD AMIRUL ZAYANI B. M.JURIMI SMK JALAN KEBUN
KETIGA R123 18.93 S MOHD HOESSENI BIN MD. NOOR SMK RANTAU PANJANG
KEEMPAT KK121 21.89 S MUHD. AIZUDDIN MAT HAIR SMK PULAU INDAH
ACARA 200 METER LARI BERPAGAR LELAKI KELAS 2 BAWAH 15 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA J120 28.8 S ABDUL RAZZAK B. ABD. RAHIM SMK KAMPONG JAWA
KEDUA U120 33.0 S MOHD NAQIB FARIS SMK KLANG UTAMA
KETIGA R123 34.7 S MOHD HOESSENI BIN MD. NOOR SMK RANTAU PANJANG
KEEMPAT U127 38.1 S JAYAKUMAR SMK KLANG UTAMA
ACARA 2000 METER BERHALANGAN LELAKI KELAS 2 BAWAH 15 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA T126 8.18:39 S NAVANEETHAN KRISHNAN SMK TENGKU IDRIS SHAH
KEDUA T122 9.02:87 S NARESH A/L RAMIS SMK TENGKU IDRIS SHAH
KETIGA M125 9.04:11 S SATISH A/L MANIAM SMK MERU
KEEMPAT        
ACARA 5 KILOMETER  JALAN KAKI LELAKI KELAS 2 BAWAH 15 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA D121 36.24.7 S EMMANEUL RAJ A/L ARUTHEOMANY SMK DATO HAMZAH
KEDUA T125 36.52.3 S KAVIPAARI A/L RASALINGAM SMK TENGKU IDRIS SHAH
KETIGA V125 40.19.2 S MOHD KHIR  SMK SULTAN ABDUL SAMAD
KEEMPAT        
ACARA LOMPAT TINGGI LELAKI KELAS 2 BAWAH 15 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA Y124 1.69 (R ) M JARROD PHUAN ZHENG SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH
KEDUA A128 1.60 M AHMAD FIKRI AHMAD SUHAIMI SMK ACS
KETIGA N123 1.54 M MOHD HAIKAL SMK SRI ANDALAS
KEEMPAT R122 1.54 M MUHD ZAINI BIN ZULKIFLI SMK RANTAU PANJANG
ACARA LOMPAT JAUH LELAKI KELAS 2 BAWAH 15 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA L120 5.6M WENG MENG LOON SMK LA SALLE
KEDUA J120 5.32M ABDUL RAZZAK B. ABD. RAHIM SMK KAMPONG JAWA
KETIGA J128 5.1M MUHAMMAD SHAUFIQ B. ABDUL HAMID SMK KAMPONG JAWA
KEEMPAT U121 5.09M NOR IKMAL SMK KLANG UTAMA
LAPORAN KEPUTUSAN
KEJOHANAN OLAHRAGA MSSD (MENENGAH) KLANG 2006
KELOLAAN SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH, KLANG
ACARA LOMPAT KIJANG LELAKI KELAS 2 BAWAH 15 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA A128 10.78 M AHMAD FIKRI AHMAD SUHAIMI SMK ACS
KEDUA HH121 10.64 M KOE SYUK YANG SM CHUNG HUA (P)
KETIGA J128 10.6 M MUHAMMAD SHAUFIQ B. ABDUL HAMID SMK KAMPONG JAWA
KEEMPAT J121 10.37 M MUHAMMAD ALIFF B. ROSMAN SMK KAMPONG JAWA
ACARA LONTAR PELURU LELAKI KELAS 2 BAWAH 15 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA H126 10.78 M TEE WEI HENG SMJK KWANG HUA
KEDUA J125 10.22 M RAHMAN B. LOP ABDUL RASHID SMK KAMPONG JAWA
KETIGA KK121 9.72 M MUHD. AIZUDDIN MAT HAIR SMK PULAU INDAH
KEEMPAT J126 9.60 M MOHD. HAZWANI B. MD. YASIN SMK KAMPONG JAWA
ACARA LEMPAR CAKERA LELAKI KELAS 2 BAWAH 15 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA M122 30.40 M MOHD FAIZAL MAHADI SMK MERU
KEDUA J125 29.48 M RAHMAN B. LOP ABDUL RASHID SMK KAMPONG JAWA
KETIGA J126 27.28 M MOHD. HAZWANI B. MD. YASIN SMK KAMPONG JAWA
KEEMPAT U128 25.66 M QUEK HENG LENG SMK KLANG UTAMA
ACARA REJAM LEMBING LELAKI KELAS 2 BAWAH 15 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA KK121 37.22 M MUHD. AIZUDDIN MAT HAIR SMK PULAU INDAH
KEDUA J125 32.22 M RAHMAN B. LOP ABDUL RASHID SMK KAMPONG JAWA
KETIGA U128 31.24 M QUEK HENG LENG SMK KLANG UTAMA
KEEMPAT Q124 30.50 M MOHD. NOR REDZUAN SMK RAJA LUMU
ACARA 4X100 METER LELAKI KELAS 2 BAWAH 15 TAHUN
TEMPAT KOD MASA NAMA SEKOLAH
F DD 48.8 S SMK TINGGI KLANG
KEDUA AA 49.7 S SMK RAJA MAHADI
KETIGA L 49.9 S SMK LA SALLE
KEEMPAT N 49.9 S SMK SRI ANDALAS
ACARA 4X400 METER LELAKI KELAS 2 BAWAH 15 TAHUN
TEMPAT KOD MASA NAMA SEKOLAH
PERTAMA AA 4.03.3 S SMK RAJA MAHADI
KEDUA J 4.06.4 S SMK KAMPONG JAWA
KETIGA DD 4.08.0 S SMK TINGGI KLANG
KEEMPAT S 4.09.8 S SMK SRI ISTANA
LAPORAN KEPUTUSAN
KEJOHANAN OLAHRAGA MSSD (MENENGAH) KLANG 2006
KELOLAAN SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH, KLANG
ACARA 100 METER LELAKI KELAS 3 BAWAH 14 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA SS141 12.04 FAIZAL ZULKIFLI SMK SEKSYEN 11
KEDUA W148 12.38 IZAT SYAMIM RAMLY SMK TELOK GADONG
KETIGA M140 12.39 MOHD SHANADZ B. SUHANI SMK MERU
KEEMPAT GG143 12.69 SONG ENG HONG SMKC HIN HUA
ACARA 200 METER LELAKI KELAS 3 BAWAH 14 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA W148 26.2 S IZAT SYAMIM RAMLY SMK TELOK GADONG
KEDUA F141 26.3 S DIVAKARAN A/L MURUGIAH SMK JALAN KEBUN
KETIGA Y140 26.5 S KASAVAN SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH
KEEMPAT H140 26.6 S DARRYL NG SMJK KWANG HUA
ACARA 400 METER LELAKI KELAS 3 BAWAH 14 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA Q141 61.5 KOK KWANG GIAP SMK RAJA LUMU
KEDUA F141 62.1 DIVAKARAN A/L MURUGIAH SMK JALAN KEBUN
KETIGA U144 62.4 YOGESWARAN SMK KLANG UTAMA
KEEMPAT AA140 62.7 SUBASH SMK RAJA MAHADI
ACARA 800 METER LELAKI KELAS 3 BAWAH 14 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA J142 2.29.9 MOHD ZUBIR SMK KAMPONG JAWA
KEDUA GG141 2.30.9 JOHN CHONG SMKC HIN HUA
KETIGA DD142 2.32.1 MOHD TAUFIK ZOOLKAPLI SMK TINGGI KLANG
KEEMPAT Q146 2.34.1 MOHD NAZRI B ISMAIL SMK RAJA LUMU
ACARA 1500 METER LELAKI KELAS 3 BAWAH 14 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA AA142 5.14.7 PREMKUMAR A/L RAMACHANDRAN SMK RAJA MAHADI
KEDUA AA143 5.16.8 RUTHARAJ SMK RAJA MAHADI
KETIGA GG141 5.16.8 JOHN CHONG SMKC HIN HUA
KEEMPAT Y142 5.17.0 HARVINDRAN SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH
LAPORAN KEPUTUSAN
KEJOHANAN OLAHRAGA MSSD (MENENGAH) KLANG 2006
KELOLAAN SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH, KLANG
ACARA 100 METER LARI BERPAGAR LELAKI KELAS 3 BAWAH 14 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA SS140 15.5 FAISAL ZULKIFLI SMK SEKSYEN 11
KEDUA W148 16.4 IZAT SYAMIM RAMLY SMK TELOK GADONG
KETIGA N140 16.5 ANAS HAZMAN SMK SRI ANDALAS
KEEMPAT D143 17.9 MOHD AMIR SAFWAN B JAMIL SMK DATO HAMZAH
ACARA 200 METER LARI BERPAGAR LELAKI KELAS 3 BAWAH 14 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA D143 32.5 S MOHD AMIR SAFWAN B JAMIL SMK DATO HAMZAH
KEDUA J140 32.8 S MOHD. SHAWAL B. MOHD. MUSTADAT SMK KAMPONG JAWA
KETIGA AA145 33.3 S MOHD NOR HAFIZI SMK RAJA MAHADI
KEEMPAT AA146 34.6 S RAJA OTHMAN B. RAJA KAMARUDDIN SMK RAJA MAHADI
ACARA LOMPAT TINGGI LELAKI KELAS 3 BAWAH 14 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA SS140 1.61 M ( R ) FAISAL ZULKIFLI SMK SEKSYEN 11
KEDUA M140 1.56M MOHD SHANADZ B. SUHANI SMK MERU
KETIGA A143 1.49M MOHD. AFIQ HANAFI SMK ACS
KEEMPAT W149 1.46M MUHAMMAD ZAIDI JASMADI SMK TELOK GADONG
ACARA LOMPAT JAUH LELAKI KELAS 3 BAWAH 14 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA N141 5.05 M MUHD AMIR ASYRAF SMK SRI ANDALAS
KEDUA AA148 4.90 M  IRFAN B. HJ ABDUL RAOF SMK RAJA MAHADI
KETIGA S140 4.87 M MUHD. WAFIQ B. SALIM SMK SRI ISTANA
KEEMPAT W146 4.79 M MUHAMAD SYAFIQ AZHAR SMK TELOK GADONG
ACARA LONTAR PELURU LELAKI KELAS 3 BAWAH 14 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA FF140 10.44 M CHIA YONG PENG SMC KWANG HUA ( P )
KEDUA F144 9.34 M NAZRUL B. MUSA SMK JALAN KEBUN
KETIGA T148 8.85 M MURUGAN A/L VELOO SMK TENGKU IDRIS SHAH
KEEMPAT L143 8.75 M MOHD HAFIZ SMK LA SALLE
LAPORAN KEPUTUSAN
KEJOHANAN OLAHRAGA MSSD (MENENGAH) KLANG 2006
KELOLAAN SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH, KLANG
ACARA LEMPAR CAKERA LELAKI KELAS 3 BAWAH 14 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA F144 26.58 M NOR REDZWAN B TAHAR SMK JALAN KEBUN
KEDUA F140 25.47 M AZRIL B. AZMAN SMK JALAN KEBUN
KETIGA M149 20.63 M MOHD ARIFF B. ZAKARIA SMK MERU
KEEMPAT U140 20.22 M LEE KUEI YAN SMK KLANG UTAMA
ACARA REJAM LEMBING LELAKI KELAS 3 BAWAH 14 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA GG143 32.76 M SONG ENG HONG SMKC HIN HUA
KEDUA U140 23.54 M LEE KUEI YAN SMK KLANG UTAMA
KETIGA HH143 21.44 M GAN HO SOON SM CHUNG HUA (P)
KEEMPAT AA153 19.74 M MUHD LUQMAN  SMK RAJA MAHADI
ACARA 4X100 METER LELAKI KELAS 3 BAWAH 14 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA SEKOLAH
PERTAMA W 49.6 S SMK TELOK GADONG
KEDUA Y 51.2 S SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH
KETIGA F 52.0 S SMK JALAN KEBUN
KEEMPAT N 52.1 S SMK SRI ANDALAS
LAPORAN KEPUTUSAN
KEJOHANAN OLAHRAGA MSSD (MENENGAH) KLANG 2006
KELOLAAN SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH, KLANG
ACARA 100 METER PEREMPUAN KELAS 1 BAWAH 18 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA H155 13.45 S ANNA JOY TAN SMJK KWANG HUA
KEDUA Y155 14.13 S PRISCILLA SHARMA NAIR SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH
KETIGA B155 14.16 S NOOR SYAHIDAH BT MAJID SMK BUKIT (P) KUDA
KEEMPAT H156 14.49 S WONG YUNN CHEE SMJK KWANG HUA
ACARA 200 METER PEREMPUAN KELAS 1 BAWAH 18 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA H155 28.1 S ( R ) ANNA JOY TAN SMJK KWANG HUA
KEDUA Y155 29.8 S PRISCILLA SHARMA NAIR SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH
KETIGA G158 31.1 S THARUSHENI A/P MANIMARAN SMK PEREMPUAN METHODIST
KEEMPAT GG164 31.7 S GAN SEOW YEE SMKC HIN HUA
ACARA 400 METER PEREMPUAN KELAS 1 BAWAH 18 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA T158 71.1 S SARASUWATHY A/P JEYABALAN SMK TENGKU IDRIS SHAH
KEDUA J156 73.2 S CHANTIRAKALA A/P GUNASEELAN SMK KAMPONG JAWA
KETIGA H157 75.1 S LIM SHI YING SMJK KWANG HUA
KEEMPAT Y160 78.6 S KIFYATHA PARIMALAM SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH
ACARA 800 METER PEREMPUAN KELAS 1 BAWAH 18 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA J156 2.46.7 S CHANTIRAKALA A/P GUNASEELAN SMK KAMPONG JAWA
KEDUA T158 2.54.7 S SARASUWATHY A/P JEYABALAN SMK TENGKU IDRIS SHAH
KETIGA AA159 2.59.2 S SAKTITHEVI A/P MUTUKRISHNAN SMK RAJA MAHADI
KEEMPAT GG160 3.03.8 S CHIA SIEW ENG SMKC HIN HUA
ACARA 1500 METER PEREMPUAN KELAS 1 BAWAH 18 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA J156 5.55.6 S CHANTIRAKALA A/P GUNASEELAN SMK KAMPONG JAWA
KEDUA T158 6.13.2 S SARASUWATHY A/P JEYABALAN SMK TENGKU IDRIS SHAH
KETIGA E164 6.16.8 S KOGILAVANI DAMADARAN SMK (P) KAPAR
KEEMPAT H158 6.20.14 S TEH SUAT LIN SMJK KWANG HUA
ACARA 3000 METER TERBUKA PEREMPUAN 
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA J172 12.14:8 S SUBASHINNI A/P SIVA PERUMAL  SMK KAMPONG JAWA
KEDUA T171 13.03:7 S SHUNTHARI A/P MASILAMONEY SMK TENGKU IDRIS SHAH
KETIGA T160 14.01:0 S PUGANESWARY A/P KUNASEEGER.. SMK TENGKU IDRIS SHAH
KEEMPAT GG174 14.08:9 S TAN SHEAU THENG SMKC HIN HUA
LAPORAN KEPUTUSAN
KEJOHANAN OLAHRAGA MSSD (MENENGAH) KLANG 2006
KELOLAAN SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH, KLANG
ACARA 100 METER LARI BERPAGAR PEREMPUAN KELAS 1 BAWAH 18 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA GG162 19.0 S TAN SIM YIING SMKC HIN HUA
KEDUA X157 21.1 S TAN YI NI SMK TENGKU AMPUAN JEMAAH
KETIGA R159 21.1 S NURRAIHA BT.MOHD RAIMI SMK RANTAU PANJANG
KEEMPAT U156 21.6 S NORFAUZIAH SMK KLANG UTAMA
ACARA 400 METER LARI BERPAGAR PEREMPUAN KELAS 1 BAWAH 18 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA J155 85.7 S SHARASWATHY A/P NAGANDRAN SMK KAMPONG JAWA
KEDUA GG162 86.3 S TAN SIM YIING SMKC HIN HUA
KETIGA H161 89.0 S JUWINA A/P MONOHARAN SMJK KWANG HUA
KEEMPAT U157 93.1 S SARASWATHY SMK KLANG UTAMA
ACARA 5 KILOMETER  JALAN KAKI PEREMPUAN KELAS 1 BAWAH 18 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA J158 38.56.9 ( R ) THEBA A/P SUBRAMANIAM SMK KAMPONG JAWA
KEDUA B163 40.20.3 NOR AMANJA SMK BUKIT (P) KUDA
KETIGA T162 40.20.4 LOGESWARY A/P SELVADEVAN SMK TENGKU IDRIS SHAH
KEEMPAT     #N/A #N/A
ACARA LOMPAT TINGGI PEREMPUAN KELAS 1 BAWAH 18 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA HH155 1.33 M TEHWAI KAH SM CHUNG HUA (P)
KEDUA W160 1.33 M NURULHUDA RABAE SMK TELOK GADONG
KETIGA G163 1.28 M TANAM A/P PONNIAH SMK PEREMPUAN METHODIST
KEEMPAT BB160 1.25 M SITI RABANIAH BINTI JUMRI SMK TEKNIK KLANG
ACARA LOMPAT JAUH PEREMPUAN KELAS 1 BAWAH 18 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA Y155 4.36M PRISCILLA SHARMA NAIR SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH
KEDUA W162 4.23M FARADEWI RAZALI SMK TELOK GADONG
KETIGA G155 4.07M CHOO LING LING SMK PEREMPUAN METHODIST
KEEMPAT GG159 4.01M LIW WAN YEET SMKC HIN HUA
MUKA SURAT 11
AJK STATISTIK SK TELOK PULAI
LAPORAN KEPUTUSAN
KEJOHANAN OLAHRAGA MSSD (MENENGAH) KLANG 2006
KELOLAAN SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH, KLANG
ACARA LOMPAT KIJANG PEREMPUAN KELAS 1 BAWAH 18 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA J155 9.13M SHARASWATHY A/P NAGANDRAN SMK KAMPONG JAWA
KEDUA U158 8.67M NURUL DAHLIA SMK KLANG UTAMA
KETIGA HH156 8.59M LIM FONG FONG SM CHUNG HUA (P)
KEEMPAT U156 8.55M NORFAUZIAH SMK KLANG UTAMA
ACARA LONTAR PELURU PEREMPUAN KELAS 1 BAWAH 18 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA GG156 8.18 M LOW JUN JIE SMKC HIN HUA
KEDUA AA155 7.72 M RAJALUXMY A/P CHELLANNU SMK RAJA MAHADI
KETIGA Q163 7.39 M TAN CHIN TING SMK RAJA LUMU
KEEMPAT HH157 7.33 M SEHCHA YEE SM CHUNG HUA (P)
ACARA LEMPAR CAKERA PEREMPUAN KELAS 1 BAWAH 18 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA AA155 24.48M ( R ) RAJALUXMY A/P CHELLANNU SMK RAJA MAHADI
KEDUA GG161 20.95M LIM SUAT LENG SMKC HIN HUA
KETIGA Q163 20.35M TAN CHIN TING SMK RAJA LUMU
KEEMPAT HH157 19.08M SEHCHA YEE SM CHUNG HUA (P)
ACARA REJAM LEMBING PEREMPUAN KELAS 1 BAWAH 18 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA GG157 29.84M LEE PEI YI SMKC HIN HUA
KEDUA HH157 24.36M SEHCHA YEE SM CHUNG HUA (P)
KETIGA Q163 18.94M TAN CHIN TING SMK RAJA LUMU
KEEMPAT Y159 17.78M SYAHIDAH BT SAMASUDIN SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH
ACARA 4X100 METER PEREMPUAN KELAS 1 BAWAH 18 TAHUN
TEMPAT KOD MASA NAMA SEKOLAH
PERTAMA H 56.00 S ( R) SMJK KWANG HUA
KEDUA GG 57.00 S SM HIN HUA (P)
KETIGA GG 58.20 S SM HIN HUA (P)
KEEMPAT Y 60.00S SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH
ACARA 4X400 METER PEREMPUAN KELAS 1 BAWAH 18 TAHUN
TEMPAT KOD MASA NAMA SEKOLAH
PERTAMA GG 5.08.1 S SM HIN HUA (P)
KEDUA U 5.10.4 S SMK KLANG UTAMA
KETIGA T 5.17.5 S SMK TENGKU IDRIS SHAH
KEEMPAT AA 5.20.3 S SMK RAJA MAHADI
LAPORAN KEPUTUSAN
KEJOHANAN OLAHRAGA MSSD (MENENGAH) KLANG 2006
KELOLAAN SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH, KLANG
ACARA 100 METER PEREMPUAN KELAS 2 BAWAH 15 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA W172 13.79 RAJA NORSHARINA R. SHABUDDIN SMK TELOK GADONG
KEDUA U170 14.57 V. THEEPA SMK KLANG UTAMA
KETIGA H170 14.89 CHAN JOE ANN SMJK KWANG HUA
KEEMPAT G171 15.29 ANGELINA MARY LOURDES SMK PEREMPUAN METHODIST
ACARA 200 METER PEREMPUAN KELAS 2 BAWAH 15 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA W172 29.4 S RAJA NORSHARINA R. SHABUDDIN SMK TELOK GADONG
KEDUA U170 31.1 S V. THEEPA SMK KLANG UTAMA
KETIGA N170 31.9 S NAJWA HUSNA SMK SRI ANDALAS
KEEMPAT B174 33.4 S NURUL AIN ASHIKIN SMK BUKIT (P) KUDA
ACARA 400 METER PEREMPUAN KELAS 2 BAWAH 15 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA U170 72.1 V. THEEPA SMK KLANG UTAMA
KEDUA C170 75.5 NUR ATIKHA BT MOHD ISA SMK CONVENT
KETIGA N170 75.5 NAJWA HUSNA SMK SRI ANDALAS
KEEMPAT X172 75.7 PRIYA VEERAIHA SMK TENGKU AMPUAN JEMAAH
ACARA 800 METER PEREMPUAN KELAS 2 BAWAH 15 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA J172 2.49.0 SUBASHINNI A/P SIVA PERUMAL  SMK KAMPONG JAWA
KEDUA H171 2.49.4 NG HUEY HSIEN SMJK KWANG HUA
KETIGA T171 2.53.8 SHUNTHARI A/P MASILAMONEY SMK TENGKU IDRIS SHAH
KEEMPAT GG174 2.54.4 TAN SHEAU THENG SMKC HIN HUA
ACARA 1500 METER PEREMPUAN KELAS 2 BAWAH 15 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA J172 5.58.1 SUBASHINNI A/P SIVA PERUMAL  SMK KAMPONG JAWA
KEDUA H171 6.02.5 NG HUEY HSIEN SMJK KWANG HUA
KETIGA W172 6.19.1 RAJA NORSHARINA R. SHABUDDIN SMK TELOK GADONG
KEEMPAT T171 6.31.0 SHUNTHARI A/P MASILAMONEY SMK TENGKU IDRIS SHAH
LAPORAN KEPUTUSAN
KEJOHANAN OLAHRAGA MSSD (MENENGAH) KLANG 2006
KELOLAAN SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH, KLANG
ACARA 100 METER LARI BERPAGAR PEREMPUAN KELAS 2 BAWAH 15 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA J170 18.8 S YAP PEI LING SMK KAMPONG JAWA
KEDUA R170 20.8 S NOOR ATIQAH BT. ABD MAJID SMK RANTAU PANJANG
KETIGA G175 20.8 S NURA BT ABDUL RAOF SMK PEREMPUAN METHODIST
KEEMPAT G180 21.3 S AMELIA LEE LAY HUI SMK PEREMPUAN METHODIST
ACARA 200 METER LARI BERPAGAR PEREMPUAN KELAS 2 BAWAH 15 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA J170 37.2  S( R ) YAP PEI LING SMK KAMPONG JAWA
KEDUA R170 41.6 S NOOR ATIQAH BT. ABD MAJID SMK RANTAU PANJANG
KETIGA U174 43.7 S NUR SAADAH SMK KLANG UTAMA
KEEMPAT N176 46.9 S CHONG MEE CHEE SMK SRI ANDALAS
ACARA LOMPAT TINGGI PEREMPUAN KELAS 2 BAWAH 15 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA N171 1.32 M DHARANI DEVI ESWARAN SMK SRI ANDALAS
KEDUA AA173 1.29 M DARSYINI RANI A/P RAJA MOHAN SMK RAJA MAHADI
KETIGA G177 1.29 M ERNI HARNIEZA BT KHOZAINI SMK PEREMPUAN METHODIST
KEEMPAT G178 1.26 M SITI ROHANA BT MOHD BAHAROM SMK PEREMPUAN METHODIST
ACARA LOMPAT JAUH PEREMPUAN KELAS 2 BAWAH 15 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA H170 4.24M CHAN JOE ANN SMJK KWANG HUA
KEDUA R172 4.15M NUR NAJWA BT. MOKMIN SMK RANTAU PANJANG
KETIGA Z173 3.77M JOHANIM MASDAR SMK (P) RAJA ZARINA
KEEMPAT X171 3.75M ROS AMYLIZA HASAN SMK TENGKU AMPUAN JEMAAH
LAPORAN KEPUTUSAN
KEJOHANAN OLAHRAGA MSSD (MENENGAH) KLANG 2006
KELOLAAN SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH, KLANG
ACARA LOMPAT KIJANG PEREMPUAN KELAS 2 BAWAH 15 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA R172 9.05 M ( R ) NUR NAJWA BT. MOKMIN SMK RANTAU PANJANG
KEDUA J170 8.92 M YAP PEI LING SMK KAMPONG JAWA
KETIGA R171 6.61 M SITI NURJANNAH BT. ABD AZIZ SMK RANTAU PANJANG
KEEMPAT        
ACARA LONTAR PELURU PEREMPUAN KELAS 2 BAWAH 15 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA GG171 6.51 M JANICE TEH LAY HOONG SMKC HIN HUA
KEDUA N173 6.48 M NURUL AKMA SMK SRI ANDALAS
KETIGA GG170 6.32 M ONG ZHI YING SMKC HIN HUA
KEEMPAT Z174 6.31 M THARISHINI RAMACHANDRAN SMK (P) RAJA ZARINA
ACARA LEMPAR CAKERA PEREMPUAN KELAS 2 BAWAH 15 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA M174 18.64 M NOOR DALILA FARHANA MUSA SMK MERU
KEDUA AA172 18.3 M SERAH LIM SMK RAJA MAHADI
KETIGA F170 17.12 M ANIS NABILA BT. OTHMAN SMK JALAN KEBUN
KEEMPAT F171 16.22 M NAWIN NAJIAH BT. M. KHAWARI SMK JALAN KEBUN
ACARA REJAM LEMBING PEREMPUAN KELAS 2 BAWAH 15 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA N174 16.5 M NUR HANISAH SMK SRI ANDALAS
KEDUA GG170 12.02 M ONG ZHI YING SMKC HIN HUA
KETIGA R171 11.82 M SITI NURJANNAH BT. ABD AZIZ SMK RANTAU PANJANG
KEEMPAT GG173 11.36 M LAW SWEE CHEN SMKC HIN HUA
ACARA 4X100 METER PEREMPUAN KELAS 2 BAWAH 15 TAHUN
TEMPAT KOD MASA NAMA SEKOLAH
PERTAMA W 59.7 S SMK TELOK GADONG
KEDUA H 59.7 S SMJK KWANG HUA
KETIGA Z  62.0 S SMK (P) RAJA ZARINA
KEEMPAT AA 62.7 S SMK RAJA MAHADI
ACARA 4X400 METER PEREMPUAN KELAS 2 BAWAH 15 TAHUN
TEMPAT KOD MASA NAMA SEKOLAH
PERTAMA W 5.22.3 S SMK TELOK GADONG
KEDUA H 5.23.1 S SMJK KWANG HUA
KETIGA U 5.24.5 S SMK KLANG UTAMA
KEEMPAT J 5.30.8 S SMK KAMPONG JAWA
MUKA SURAT 15
AJK STATISTIK SK TELOK PULAI
LAPORAN KEPUTUSAN
KEJOHANAN OLAHRAGA MSSD (MENENGAH) KLANG 2006
KELOLAAN SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH, KLANG
ACARA 100 METER PEREMPUAN KELAS 3 BAWAH 14 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA G184 13.83 ASHAH A/P PONNIAH SMK PEREMPUAN METHODIST
KEDUA GG185 14.45 TAN SIM YONG SMKC HIN HUA
KETIGA J185 14.58 ARCHANA A/P VASU SMK KAMPONG JAWA
KEEMPAT Y192 14.83 SONISCYA KARAJJ SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH
ACARA 200 METER PEREMPUAN KELAS 3 BAWAH 14 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA G184 30.3 S ASHAH A/P PONNIAH SMK PEREMPUAN METHODIST
KEDUA Q185 31.5 S NUR FAZIRA BT RAMLEE SMK RAJA LUMU
KETIGA J185 31.9 S ARCHANA A/P VASU SMK KAMPONG JAWA
KEEMPAT H190 32.7 S TAN YANG TING SMJK KWANG HUA
ACARA 400 METER PEREMPUAN KELAS 3 BAWAH 14 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA AA185 76.4 SRI SUGANYAA A/P NADARAJA SMK RAJA MAHADI
KEDUA X189 79.1 LER WEN JIE SMK TENGKU AMPUAN JEMAAH
KETIGA NN185 79.1 JASPHINE ANAK ROBA SMK BUKIT KEMUNING
KEEMPAT N186 79.3 PUVANESWARY SMK SRI ANDALAS
ACARA 800 METER PEREMPUAN KELAS 3 BAWAH 14 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA AA185 3.01.1 SRI SUGANYAA A/P NADARAJA SMK RAJA MAHADI
KEDUA HH190 3.05.9 FOO LIN LI SM CHUNG HUA (P)
KETIGA Z187 3.14.5 PRIYA BALAKRISHNAN SMK (P) RAJA ZARINA
KEEMPAT N188 3.18.1 NEESHANTINI SMK SRI ANDALAS
ACARA 1500 METER PEREMPUAN KELAS 3 BAWAH 14 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA AA185 6.17.04 SRI SUGANYAA A/P NADARAJA SMK RAJA MAHADI
KEDUA HH190 6.24.48 FOO LIN LI SM CHUNG HUA (P)
KETIGA AA192 6.32.48 THIPADHASHAYANI A/P MUNIANDY SMK RAJA MAHADI
KEEMPAT Z187 6.40.48 PRIYA BALAKRISHNAN SMK (P) RAJA ZARINA
MUKA SURAT 16
AJK STATISTIK SK TELOK PULAI
LAPORAN KEPUTUSAN
KEJOHANAN OLAHRAGA MSSD (MENENGAH) KLANG 2006
KELOLAAN SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH, KLANG
ACARA 100 METER LARI BERPAGAR PEREMPUAN KELAS 3 BAWAH 14 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA G188 20.2 VIVIAN TAN YEE WEN SMK PEREMPUAN METHODIST
KEDUA Z185 20.9 NADIAH SELAMADIN SMK (P) RAJA ZARINA
KETIGA Q191 21.8 NOR HAYU BT ZAKARIA SMK RAJA LUMU
KEEMPAT AA190 22.2 WIRDA SYAZANA BT MOHD SULEIMAN SMK RAJA MAHADI
ACARA 200 METER LARI BERPAGAR PEREMPUAN KELAS 3 BAWAH 14 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA Q185 41.8 NUR FAZIRA BT RAMLEE SMK RAJA LUMU
KEDUA Q191 43.3 NOR HAYU BT ZAKARIA SMK RAJA LUMU
KETIGA J187 46.9 NUR SYAHIDAH BT. ZALANI SMK KAMPONG JAWA
KEEMPAT        
ACARA LOMPAT TINGGI PEREMPUAN KELAS 3 BAWAH 14 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA Z185 1.36 ( R ) NADIAH SELAMADIN SMK (P) RAJA ZARINA
KEDUA Y186 1.25 NORZUBAIDATUL YATIMA SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH
KETIGA Q193 1.25 FARAH MARDIANA B MAT YAKUB SMK RAJA LUMU
KEEMPAT B193 1.25 ZATHIRAH SMK BUKIT (P) KUDA
ACARA LOMPAT JAUH PEREMPUAN KELAS 3 BAWAH 14 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA G184 4.20 M ASHAH A/P PONNIAH SMK PEREMPUAN METHODIST
KEDUA J185 3.95 M ARCHANA A/P VASU SMK KAMPONG JAWA
KETIGA R185 3.92 M NOR HASLIZA BT. ROSLY SMK RANTAU PANJANG
KEEMPAT G187 3.90 M NURANIZA BT ISHAK SMK PEREMPUAN METHODIST
ACARA LONTAR PELURU PEREMPUAN KELAS 3 BAWAH 14 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA Y190 6.5 SITI AISHAH SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH
KEDUA U185 6.17 NOR FAIZATUL AKHMAL SMK KLANG UTAMA
KETIGA F185 6.02 NURBAIZURA ASHIKIN BT. ISMAIL SMK JALAN KEBUN
KEEMPAT U190 5.96 NUR FARAH ASYKIN SMK KLANG UTAMA
ACARA LEMPAR CAKERA PEREMPUAN KELAS 3 BAWAH 14 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA U189 17.2M ( R ) NUR ADILAH SMK KLANG UTAMA
KEDUA F186 15.78 HERMAYANI SMK JALAN KEBUN
KETIGA F185 14.6 NURBAIZURA ASHIKIN BT. ISMAIL SMK JALAN KEBUN
KEEMPAT G185 14.46 NAZATHIL HUDA BT ZAINUDDIN SMK PEREMPUAN METHODIST
MUKA SURAT 17
AJK STATISTIK SK TELOK PULAI
LAPORAN KEPUTUSAN
KEJOHANAN OLAHRAGA MSSD (MENENGAH) KLANG 2006
KELOLAAN SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH, KLANG
ACARA REJAM LEMBING PEREMPUAN KELAS 3 BAWAH 14 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA Y188 20.54 SAIDATUL NAFISAH SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH
KEDUA Y186 17.42 NORZUBAIDATUL YATIMA SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH
KETIGA U185 15.34 NOR FAIZATUL AKHMAL SMK KLANG UTAMA
KEEMPAT GG189 10.96 CHIA JIA WEI SMKC HIN HUA
ACARA 4X100 METER PEREMPUAN KELAS 3 BAWAH 14 TAHUN
TEMPAT KOD MASA NAMA SEKOLAH
PERTAMA GG 60.3 SM HIN HUA (P)
KEDUA Y 60.3 SMK TENGKU AMPUAN RAHIMAH
KETIGA H 61.5 SMJK KWANG HUA
KEEMPAT J 61.6 SMK KAMPONG JAWA

 

KEMBALI