Make your own free website on Tripod.com
LAPORAN KEPUTUSAN
KEJOHANAN OLAHRAGA MSSD (RENDAH) KLANG 2006
KELOLAAN SK TELOK GADONG
ACARA 100 METER LELAKI KELAS 4 BAWAH 12 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA CC003 13.3 S Siew Yong Chang SJK ( C ) HIN HUA
KEDUA AF001 13.6 S AMIR HIDAYAT B JOHARI SK BATU BELAH
KETIGA AC003 13.7 S FAREEZUAN B AZMI SK TELOK MENEGON
KEEMPAT AA001 13.7 S ANIS AZIZI BIN ABDUL KHAIR SK TELOK GADONG
ACARA 200 METER LELAKI KELAS 4 BAWAH 12 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA AX002 28.7 S LEVI A/L NADARAJAN SK TAMAN KLANG JAYA
KEDUA BC001 29.7 S MUHAMMAD RAMDZAN B MAZLINOH SK KAMPUNG IDAMAN
KETIGA AC003 29.9 S FAREEZUAN B AZMI SK TELOK MENEGON
KEEMPAT AD002 29.9 S AIMAN FAHMI B.MAT SHAH SK BUKIT NAGA
ACARA 80 METER LOMPAT BERPAGAR LELAKI KELAS 4 BAWAH 12 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA BN001 14.3 S ( R ) ALIF ASHRAF B MOHD RAZALI SK KAMPUNG JAWA 2
KEDUA AA001 14.8 S ANIS AZIZI BIN ABDUL KHAIR SK TELOK GADONG
KETIGA AL001 15.6 S AMIRUL AFIQ ABU BAKAR SK SUNGAI BINJAI
KEEMPAT AW001 15.6 S MOHD KHAIRUL ANUAR B BAHARUDDIN SK TELOK GONG
ACARA 4X100 METER LELAKI KELAS 4 BAWAH 12 TAHUN
TEMPAT KOD SEK MASA NAMA SEKOLAH
PERTAMA AX 56.8 S SK TAMAN KLANG JAYA
KEDUA AR 56.9 S SK PANDAMARAN JAYA
KETIGA CC 58.1 S SJK ( C ) HIN HUA
KEEMPAT BK 58.1 S SK MERU (2)
ACARA 4X200 METER LELAKI KELAS 4 BAWAH 12 TAHUN
TEMPAT KOD SEK MASA NAMA SEKOLAH
PERTAMA AX 2.01:30 S SK TAMAN KLANG JAYA
KEDUA AR 2..03:70 S SK PANDAMARAN JAYA
KETIGA BK 2.04:90 S SK MERU (2)
KEEMPAT AK 2.04:90 S SK BUKIT KAPAR
ACARA LOMPAT JAUH LELAKI KELAS 4 BAWAH 12 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA AW005 4.18 M MUHAMMAD DZARIAT B ZULKAFLI SK TELOK GONG
KEDUA AR001 3.96 M MOHD NAZRI B. ASRI SK PANDAMARAN JAYA
KETIGA A003 3.92 M MOHD NAIM B. GOESNAINI SK KLANG
KEEMPAT BK002 3.82 M MOHD FARIDZUAN B. MOHAMED SK MERU (2)
ACARA LOMPAT TINGGI LELAKI KELAS 4 BAWAH 12 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA TINGGI NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA BN001 1.40 M ALIF ASHRAF B MOHD RAZALI SK KAMPUNG JAWA 2
KEDUA AL008 1.35 M TAUFIIQULLAH RUSLI SK SUNGAI BINJAI
KETIGA AW007 1.33 M MOHD TAUFIK B MOHD SAID SK TELOK GONG
KEEMPAT AA004 1.30 M MUHAMMAD AMIRUL HAKIM B SHAMSUL SK TELOK GADONG
ACARA LONTAR PELURU LELAKI KELAS 4 BAWAH 12 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA CK001 10.48 M ONG CHIN YONG SJK ( C ) PANDAMARAN B
KEDUA AH010 9.24 M WAN MOHD SHAFIK B. WAN NOORDIN SK SEMENTA
KETIGA CJ002 8.59 M ERIC CHEE CHOW JIE SJK ( C ) PANDAMARAN A
KEEMPAT AY004 8.36 M MUHAMMAD HISHAM B ABDUL HALIM SK TELOK PULAI
ACARA 100 METER LELAKI KELAS 5 BAWAH 11 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA AX205 14.5 S SYED MUHAMMAD AIZAT B. SYED ALWEE SK TAMAN KLANG JAYA
KEDUA BH201 14.1 S SURRIN SAMUEL SK BUKIT TINGGI
KETIGA AT 204 15.1 S MUHAMMAD FIDTRI MISNAN SK SUNGAI SERDANG
KEEMPAT AA205 15.2 S MOHD FATHIN B HJ MOHD JOHAN SK TELOK GADONG
ACARA 200 METER LELAKI KELAS 5 BAWAH 11 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA BJ201 30.8 S MUHAMMAD HANIF B. YAZID SK BUKIT KEMUNING 2
KEDUA AX203 30.9 S MASKA B. KARIM SK TAMAN KLANG JAYA
KETIGA BD202 31.3 S AMIRUL SHAHADAAN BIN MOHD ZANURI SK TAMAN KLANG UTAMA
KEEMPAT AY205 31.4 S MUHD AZIZI B. ABDUL LATIP SK TELOK PULAI
ACARA 80 METER LOMPAT BERPAGAR LELAKI KELAS 5 BAWAH 11 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA AY204 15.0 S MUHD SADIY SHAFIQ B. MOHD ZAINI SK TELOK PULAI
KEDUA BBC203 15.6 S NURDIN B. BAHARUDIN SK TENGKU BENDAHARA AZMAN (1)
KETIGA AX201 15.7 S DARVIN RAJ A/L NAGARRATNAM SK TAMAN KLANG JAYA
KEEMPAT BJ201 15.8 S MUHAMMAD HANIF B. YAZID SK BUKIT KEMUNING 2
ACARA 4X100 METER LELAKI KELAS 5 BAWAH 11 TAHUN
TEMPAT KOD SEK MASA NAMA SEKOLAH
PERTAMA AX 60.2 (R ) SK TAMAN KLANG JAYA
KEDUA AK 60.3 S SK BUKIT KAPAR
KETIGA A 61.3 S SK KLANG
KEEMPAT TK 61.9 S SJK ( T ) SIMPANG LIMA
ACARA 4X200 METER LELAKI KELAS 5 BAWAH 11 TAHUN
TEMPAT KOD SEK MASA NAMA SEKOLAH
PERTAMA AX 2.07:70 S SK TAMAN KLANG JAYA
KEDUA A 2.10:08 S SK KLANG
KETIGA AK 2.13:10 S SK BUKIT KAPAR
KEEMPAT AY 2.13.80 S SK TELOK PULAI
ACARA LOMPAT JAUH LELAKI KELAS 5 BAWAH 11 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA AY205 4.03 M MUHD AZIZI B. ABDUL LATIP SK TELOK PULAI
KEDUA AT 204 3.94 M MUHAMMAD FIDTRI MISNAN SK SUNGAI SERDANG
KETIGA AK201 3.9 M RAJA MOHD FAISOL B RAJA ABDUL RAHMAN SK BUKIT KAPAR
KEEMPAT AX205 3.87 M SYED MUHAMMAD AIZAT B. SYED ALWEE SK TAMAN KLANG JAYA
ACARA LOMPAT TINGGI LELAKI KELAS 5 BAWAH 11 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA TINGGI NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA BBC202 1.3 M ( R ) ARAFAT B. MUDIR SK TENGKU BENDAHARA AZMAN (1)
KEDUA AX203 1.28 M MASKA B. KARIM SK TAMAN KLANG JAYA
KETIGA TG203 1.16 M VIMALRAJ A/L SEVALINGAM SJK ( T ) PSRN RJ MUDA MUSA
KEEMPAT AV203 1.15 M MUHAMAD IZHAR B. JAMALUDIN SK KG PENDAMAR
ACARA LONTAR PELURU LELAKI KELAS 5 BAWAH 11 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA AC203 7.40 M MOHD RAHMAT B SIRAN SK TELOK MENEGON
KEDUA AF209 7.21 M MOHAMMAD LUTFIE B ABDUL KHIR SK BATU BELAH
KETIGA AD206 7.20 M MUHAMMAD NADZMIE B DZULHISHAM SK BUKIT NAGA
KEEMPAT AH203 7.16 M MUHAMMAD IMRAAN B. ABDUL RANI SK SEMENTA
ACARA 100 METER PEREMPUAN KELAS 4 BAWAH 12 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA CC101 15.0 S Khoo Lien Hong SJK ( C ) HIN HUA
KEDUA AK101 15.2 S FATEHA FARAHANIS BT MAHMUDIN SK BUKIT KAPAR
KETIGA CJ105 15.3 S CHA NIAN ZHEN SJK ( C ) PANDAMARAN A
KEEMPAT AH101 15.7 S NAGESWARI A/P MANOKARAN SK SEMENTA
ACARA 200 METER PEREMPUANKELAS 4 BAWAH 12 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA AH101 31.6 S NAGESWARI A/P MANOKARAN SK SEMENTA
KEDUA A101 31.7 S NORSHAHIRAH HAKIMI BT. NAZID SK KLANG
KETIGA AK101 31.9 S FATEHA FARAHANIS BT MAHMUDIN SK BUKIT KAPAR
KEEMPAT BD101 32.2 S RAJA NASRAH ASYIQEEN RAJA JUMAAT SK TAMAN KLANG UTAMA
ACARA 80 METER LOMPAT BERPAGAR PEREMPUAN KELAS 4 BAWAH 12 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA AK102 15.8 S NOR SHAZWANI BT AZIZ SK BUKIT KAPAR
KEDUA CJ105 15.9 S CHA NIAN ZHEN SJK ( C ) PANDAMARAN A
KETIGA BBG102 17.3 S SYAHIDAH SK (2) SIMPANG LIMA
KEEMPAT A104 17.6 S LAILATUL AISYAH BT.RASHID SK KLANG
ACARA 4X100 METER PEREMPUAN KELAS 4 BAWAH 12 TAHUN
TEMPAT KOD SEK MASA NAMA SEKOLAH
PERTAMA A 61.5 S SK KLANG
KEDUA CJ 61.7 S SJK ( C ) PANDAMARAN A
KETIGA AX 62.7 S SK TAMAN KLANG JAYA
KEEMPAT CC 63.0 S SJK ( C ) HIN HUA
ACARA 4X200 METER PEREMPUAN KELAS 4 BAWAH 12 TAHUN
TEMPAT KOD SEK MASA NAMA SEKOLAH
PERTAMA A 2.12:50 S SK KLANG
KEDUA CJ 2.14:40 S SJK ( C ) PANDAMARAN A
KETIGA CC 2.14:90 S SJK ( C ) HIN HUA
KEEMPAT BBB 2.15:00 S SK PEREMPUAN METHODIST
ACARA LOMPAT JAUH PEREMPUAN KELAS 4 BAWAH 12 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA AX102 4.15 M NEVANIA NURESHA A/P JOHNSON SK TAMAN KLANG JAYA
KEDUA BBG102 4.02 M SYAHIDAH SK (2) SIMPANG LIMA
KETIGA BBA105 3.84 M FAITH CECILIA SK METHODIST (M)
KEEMPAT AC101 3.75 M NUR ATHIRAH IZZATI BT ZAULUS SK TELOK MENEGON
ACARA LOMPAT TINGGI PEREMPUAN KELAS 4 BAWAH 12 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA TINGGI NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA CV101 1.25 M LIOW MIN LI SJK ( C ) TAMAN RASHNA
KEDUA CJ106 1.20 M LEE ZHE CHI SJK ( C ) PANDAMARAN A
KETIGA AW102 1.20 M MIMI AZIRA BT ABOL SK TELOK GONG
KEEMPAT CL101 1.20 M ONG YAN NI SJK ( C ) PIN HWA (1)
ACARA LONTAR PELURU PEREMPUAN KELAS 4 BAWAH 12 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA CV103 6.80 M LAU LEE HUEY SJK ( C ) TAMAN RASHNA
KEDUA AK105 6.59 M SITI ZULAIKA BT RAMLI SK BUKIT KAPAR
KETIGA AF103 6.54 M AYU WILDANI BT ANISWAR PAGAR C SK BATU BELAH
KEEMPAT CJ107 6.19 M CHUA CHIEW PENG SJK ( C ) PANDAMARAN A
ACARA 100 METER PEREMPUAN KELAS 5 BAWAH 11 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA AG301 15.10 S ANNUR SYAZWANI BT HABIB SK RANTAU PANJANG
KEDUA BBE301 15.30 S NUR YASIRAH EZZATI BINTI M. ASHARI SK PEREMPUAN BUKIT KUDA
KETIGA CJ305 16.10 S CHEW AI HSIN SJK ( C ) PANDAMARAN A
KEEMPAT AD302 16.20 S NORFAZILAH BT ROSALEE SK BUKIT NAGA
ACARA 200 METER PEREMPUAN KELAS 5 BAWAH 11 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA BBA302 30.8 S ( R) ADLINA BT. ABD. WAHAB SK METHODIST (M)
KEDUA TG302 31.7 S PAVITHIRA A/P SELVAKUMA SJK ( T ) PSRN RJ MUDA MUSA
KETIGA TH301 33.7 S LAVANYA A/P TAMIL SELLVAN SJK ( T ) JALAN MERU
KEEMPAT AY301 33.9 S ANEESA BT JAMIL SK TELOK PULAI
ACARA 80 METER LOMPAT BERPAGAR PEREMPUAN KELAS 5 BAWAH 11 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA AY304 17.2 S NUR NANI AMIRA BT HANAN SK TELOK PULAI
KEDUA BD301 17.3 S Nor Kamilah bt Abd Jamil SK TAMAN KLANG UTAMA
KETIGA CJ303 17.4 S LAI LEE WEN SJK ( C ) PANDAMARAN A
KEEMPAT AK302 17.7 S NURUL HUSNA BT SALEM SK BUKIT KAPAR
ACARA 4X100 METER PEREMPUAN KELAS 5 BAWAH 11 TAHUN
TEMPAT KOD SEK MASA NAMA SEKOLAH
PERTAMA BBA 64.3 S SK METHODIST (M)
KEDUA CJ 64.9 S SJK ( C ) PANDAMARAN A
KETIGA CP 65.9 S SJK ( C ) SOO JIN
KEEMPAT AT 65.9 S SK SUNGAI SERDANG
ACARA 4X200 METER PEREMPUAN KELAS 5 BAWAH 11 TAHUN
TEMPAT KOD SEK MASA NAMA SEKOLAH
PERTAMA BBA 2.18:30 S SK METHODIST (M)
KEDUA AY 2.19:70 S SK TELOK PULAI
KETIGA B 2.20:80 S SK PELABUHAN UTARA
KEEMPAT BBC 2.21:40 S SK TENGKU BENDAHARA AZMAN (1)
ACARA LOMPAT JAUH PEREMPUAN KELAS 5 BAWAH 11 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA CR301 3.40 M HENG HUI YING SJK ( C ) TSHING NIAN
KEDUA AY301 3.26 M ANEESA BT JAMIL SK TELOK PULAI
KETIGA BBB304 3.26 M NORMUFIQAH BT AZMAN SK PEREMPUAN METHODIST
KEEMPAT AX303 3.16 M NOR SAFFA NADIRAH BT. EKHSAN FIROZ SK TAMAN KLANG JAYA
ACARA LOMPAT TINGGI PEREMPUAN KELAS 5 BAWAH 11 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA TINGGI NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA BN302 1.13 M UMMU NADHIRAH SK KAMPUNG JAWA 2
KEDUA AG304 1.10 M ROSMARIA BT. ROSLAN SK RANTAU PANJANG
KETIGA AB301 1.10 M SITI NORATIQAH BT ABDUL SK PELABUHAN KELANG
KEEMPAT CJ303 1.10 M LAI LEE WEN SJK ( C ) PANDAMARAN A
ACARA LONTAR PELURU PEREMPUAN KELAS 5 BAWAH 11 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA BBA307 6.44 M NOR ALIYAH SK METHODIST (M)
KEDUA AF303 6.33 M NORHANANI BT BAHAROM SK BATU BELAH
KETIGA CU301 5.94 M CHIANG SHEY LY SJK(C) PIN HWA 2, KLANG.
KEEMPAT TG301 5.66 M THIVYATHARSINI A/P RAJEN SJK ( T ) PSRN RJ MUDA MUSA
ACARA 80 METER LELAKI KELAS 6 BAWAH 10 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA AS 401 11.8 S MUHD NUR AIMAN AL-BAQIR B SHARIFFUDDIN SK JOHAN SETIA
KEDUA TK 401 12.3 S HARIVARMA A/L GOPAL KRISHNAN SJK (T) SIMPANG LIMA
KETIGA TG 403 23.3 S UTHAYAN A/L JEGAT HESVERAN SJK (T) PERSIARAN R. MUDA MUSA
KEEMPAT AR 401 12.4 S ASRI B. KALIT SK PENDAMARAN JAYA
ACARA 80 METER BERPAGAR LELAKI KELAS 6 BAWAH 10 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA B 402 13.95 S SHAHBUDIN SK PELABUHAN UTARA
KEDUA AT 401 13.96 S MOHD ALIF AIZAT MOHD PUZI SK SUNGAI SERDANG
KETIGA AS 402 14.3 S NIK MUHD ZULHAFIZ B ZULKIFLI SK JOHAN SETIA
KEEMPAT BBF 401 14.3 S DHEENA DAYALAN A/L ELAMARAN SK ( 1 ) SIMPANG LIMA
ACARA LOMPAT JAUH LELAKI KELAS 6 BAWAH 10 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA MASA NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA AX402 3.69 M MUHD HAZIM B ABD RAZAK SK TMN KLANG UTAMA
KEDUA AH 403 3.62 M MUHAMAD ARIF B ROSLAN SK SEMENTA
KETIGA BBCK03 3.58 M MOHD SYAFIQ B WAHAB SK TG. BENDAHARA AZMAN 1
KEEMPAT AV402 3.49 M AMEERUL ASHRAF B AJMAN SK KG PENDAMAR
ACARA 80 METER PEREMPUAN KELAS 6 BAWAH 10 TAHUN
TEMPAT KOD SEK MASA NAMA SEKOLAH
PERTAMA B 501 12.1 S NURFAKHIRA BT JEFLI
KEDUA AF501 12.7 S NORAINI BT AMIN
KETIGA TH 501 12.9 S CHITRA A/P RAMOTCHENDERAN
KEEMPAT AZ 501 13.2 S ANIS NAJIHAH BT MOHD ALIM
ACARA 80 METER BERPAGAR PEREMPUAN KELAS 6 BAWAH 10 TAHUN
TEMPAT KOD SEK MASA NAMA SEKOLAH
PERTAMA CJ502 14.9 S LIOW PEI FANG
KEDUA TH502 15.1 S YOGESWARY
KETIGA BBH501 15.3 S ANITA
KEEMPAT B502 15.3 S NUR SYAFINAZ
ACARA LOMPAT JAUH PEREMPUAN KELAS 6 BAWAH 10 TAHUN
TEMPAT NO PESERTA JARAK NAMA MURID NAMA SEKOLAH
PERTAMA T502 3.13 M KIRTANATHEVI A/P VIJAYAKUMARAN SJK (T) BATU 4
KEDUA AD 501 2.91 M NOREALIS NASUHA BT JOHARI SK BKT NAGA
KETIGA CJ503 2.85 M ANG JIE LING SJK C PANDAMARAN A
KEEMPAT TL503 2.84 M DESITRA MURUGAN SJK T LADANG VALAMBROSSA

KEMBALI